KALICI GÜZZELLİĞİNİZ OLSUN İSTİYORSANIZ ''EMSAL DOĞAN''

29.11.2017 - Çarşamba 09:04

Günümüz kadınları, hem çalışıyor hem de bakımlı görünmek için kendine zaman ayırıyor.Kadınların bu konuda yorulduğunu ve hırpalandığını görebiliyoruz.

Bakımlı olmak, güzel görünmek ve içindeki güzelliği dışarı yansıtmak aslında tüm bayanların üzerinde durması gereken bir konu.Yüz güzelliği, yüz bakımı, saçlar, gözler, dudaklar ve en başta da kaş güzelliği için her geçen gün bir yenilik geliyor.
Son dönemlerde Kalıcı makyaj, microblading ve protez tırnak uygulamaları denince akla ilk gelen isim ise Emsal Doğan, oluyor.

Aynı zamanda Türkiye'nin en başarılı kadın girişimcileri arasında gösterilen Emsal Doğan, güzellik sektöründeki başarısını kendi adını taşıyan markası ile ortaya koyuyor.
1997 yılında güzellik sektörüne adım atan Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uygulamaları Uzmanı Emsal Doğan, bugün microblading kalıcı makyaj ve protez tırnak gibi bir çok hizmeti veriyor. Kadınların yaşamını kolaylaştıracak pratik güzellik uygulamaları sunan Doğan, aynı zamanda Türkiye'nin birçok bölgesinde, yüzlerce kadına yetişiyor.

Kusursuz ve dikkat çekici bir görünüme sahip olan kaş yapısı güzelliğin de en önemli temellerinden biri.Eğer kaş dökülme probleminiz varsa veya seyrek kaş gibi bir sorununuz varsa artık üzülmeyin diyebilirim. Çalışmalarıyla beraber insanlar için umut olan Emsal Doğan, sizin de bu probleminizi ortadan kaldırabilir, daha uzun süreli güzel görünmenize katkı sağlayabilir. Kısacası gelişen microblading kıl tekniği ile, bayanların daha mutlu olmasına yardımcı oluyor. Sizde microblading yöntemi ile birlikte, estetik bakımından mükemmel bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Tabi bununla sınırlı kalmıyor, Güzelliğiyle olduğu kadar etkileyici tarzıyla da dikkat çekmek isteyenler, bu kez tırnaklarında gösteriyor.Benim gibi Oje seviyor ama vakit bulmakta zorlanıyorsanız bu kez imdada protez tırnaklar yetişiyor. Kıyafet ve makyajınıza uyum sağlayan tırnaklarınız olmasını sağlıyor.

Geçmiş yıllarda tırnak yeme problemi ya da hatalı manikür yüzünden hasar gören tırnakları uzatmak için de tercih edilen protez tırnaklar, günümüzde modaya da yön veriyor.