Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği Geleneksel Yılbaşı Şenliği ile KAÇUV gönüllülerini, kanser tedavisi tamamlanmış çocuklar ve ailelerini bir araya getirdi.

KAÇUV 3. Geleneksel Yılbaşı Şenliği ile 2019’a Umut Dolu Bir Merhaba Dedi

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği Geleneksel Yılbaşı Şenliği ile KAÇUV gönüllülerini, kanser tedavisi tamamlanmış çocuklar ve ailelerini bir araya getirdi. 27 Aralık Perşembe günü Titanic Downtown Beyoğlu’nda düzenlenen şenlikte, çocuklar ve aileleri doyasıya eğlendi.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), 3. Geleneksel Yılbaşı Şenliği’ni 27 Aralık Perşembe günü Titanic Downtown Beyoğlu’nda düzenledi. Şenliğe, tedavileri tamamlanmış ya da sağlık durumu daha iyi olan çocuk ve ailelerinin yanı sıra KAÇUV gönüllüleri de katıldı. 2019’a mutlu bir başlangıç yapmak için gerçekleştirilen etkinlikte, Işık Minik Eller Kulübü’nün desteğiyle anne ve çocuklar için takı tasarımından kukla yapımına, yüz boyama atölyesinden çam ağaçı süsü yapımına birçok farklı atölye düzenlendi. Titanic Downtown Beyoğlu’nun ikramları ve Mutlu Dükkan’ın lezzetli pastalarıyla tatlanan şenlik, Dalganabak Grubu’nun konserinin ardından hediye dağıtımıyla sona erdi.

Sağlıklarına kavuşan çocukları, ailelerini ve gönüllüleri böyle bir şenlikte buluşturmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen KAÇUV Genel Müdür Yardımcısı Füsun Aymergen, şunları söyledi: “Bizim için çocuklarımızın sağlığına kavuşmasından daha büyük bir mutluluk yok. Bu şenlikte hem onların yeni hayatını hem de umutla baktığımız yeni bir yılı kutladık. Etkinliğimizde bizden desteğini esirgemeyen Titanic Downtown Beyoğlu, Dem Organizasyon, Işık Minik Eller Kulübü, Mutlu Dükkan, Erhan Yazgan ve Çağlar Aksoy, Paradise Görsel, TRANSAY’a da teşekkür ediyoruz. Bütün çocuklarımızın sağlıkla gülümsediği bir yıl geçirmeyi diliyoruz.”