Kaan Yıldırım Pınar Deniz ile alakalı bakın neler söyledi

28.09.2022 - Çarşamba 13:35

Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz ile kısa bir süre önce aşk yaşamaya başlayan Kaan Yıldırım, yeni partneri Özge Gürel ile görüntülendi. Pınar Deniz ile evlilik düşünüp düşünmediği sorulan Kaan Yıldırım, "Bu konular çok özel konular. Kendi içimizde yaşayalım. Bu kadar kameranın olduğu yerde bunları konuşmayalım" dedi.

Kendisi gibi oyuncu olan Pınar Deniz ile yeni bir aşka yelken açan Kaan Yıldırım, iki hafta önce Harbiye Açıkhava'da düzenlenen Melike Şahin konserine el ele gelerek ilişkilerini ilan etti. Pınar Deniz ile aşkı hız kesmeden süren Kaan Yıldırım ile partneri Özge Gürel, geçtiğimiz gün objektiflere yansıdı.

Ablası ile sevgilisinin sosyal medyada takipleşmesi hakkında konuşan ünlü oyuncu, "Hangi dönemdeyiz? Neye göre, kime göre değerlerimiz değişiyor? Ablam benim hayatımdaki en önemli insanlardan biri, Pınar da öyle... Birbirlerini sosyal medyadan takibe almışlar. Ne var ki bunda? Pınar tabii ki ailemle tanıştı. Bu gayet normal değil mi? Lütfen artık böyle şeyleri olağanüstü durumlarmış gibi karşılamayalım" ifadelerini kullandı.

"BU KONULAR ÇOK ÖZEL KONULAR"

Yıldırım, "evlilik" sorularına ise, "Bu konular çok özel konular. Kendi içimizde yaşayalım. Bu kadar kameranın olduğu yerde bunları konuşmayalım" yanıtını verdi.