Moda severlerin merakla beklediği tasarım şenliği Garden Sale 29 Eylül’de şehrin etkinlik merkezi KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşti…

İSTANBUL’UN EN BÜYÜK TASARIM ŞENLİĞİ GERÇEKLEŞTİ

Her yıl ilginin artarak devam ettiği ve bu yıl 70 markanın katılımıyla gerçekleşen ve Garden Sale‘de tekstilden takıya, vintage objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine, konserlerden eğlenceli atölyelere kadar binlerce tasarımla bu yıl da İstanbulluların yoğun katılımı ile dopdolu geçti.

TASARIM, ALIŞVERİŞ, MÜZİK, WORKSHOP VE ÇOK DAHA FAZLASI

Başladığı günden günümüze yaklaşık 32.000 kişi tarafından ziyaret edilen Garden Sale, bu yıl 29 Eylül Cumartesi günü birbirinden farklı tasarımcı ürünleri ve renkli içerikleri ile 7. kez KüçükÇiftlik Park’ta tasarım severlerle buluşturdu. Tasarım, atölye, alışveriş ve müziği tek çatı altında birleştiren Garden Sale, gündüzden geceye enerjisi bitmeyen bir şenlik ruhu yaşattı.

Her biri kendi alanında özgün, yaratıcı tasarımlarıyla dikkat çeken birçok tasarımcının yer aldığı Garden Sale, birbirinden renkli konserler, sokak müzisyenleri, swing jazz session’ları, çocuklar için Sabun Yapımı, Urban Yoga, Bitki Bazlı Beslenme, El Yapımı Nutella, Doğal Kozmetik Yapımı, Mühür Atölyesi, Kompost Atölyesi, Çiğ Kaju Harikası, Body Movement – Resim Atölyesi, Kil Maskeleri ile Cilt Bakımı Yapım Atölyesi, Arometerapi ve İyi Yaşam, Kayısılı Enerji Topları, Kadim Tıbbın İyileştirici Gücü, Topraksız Tarım Sistemleri workshopları gerçekleşti.

GARDEN SALE İLE MÜZİK DOLU BİR HAFTA SONU!

29 Eylül Cumartesi günü çeşitli ülkelerden rengârenk müzisyenleri ve farklı enstrümanları bünyesinde barındıran Uninvited Jazz Band,Anadolu ve Balkan müziğini hayranlık uyandırıcı sürprizlerle harmanlayan, değişik geleneklerden gelerek geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kolektif İstanbul, zamanın titreşimlerini müziklerine katarak yeni ve egzotik tınılar peşinde koşan Islandman ve Gülbaba Soundsystem tasarımın kalbini müzikle birleştirdi.