Işıl ışıl parlayan isimler...

17.05.2024 - Cuma 10:27

Cannes Film Festivali’nin ilk gecesinde, kırmızı halıda Damiani mücevherleriyle ışıl ışıl parlayan isimler arasında Paola Turani, Rahi Chadda ve Sadaf Taherian yer aldı.

İtalyan influencer Paola Turani, Cannes Film Festivali’nin ilk gecesindeki kırmızı halı görünümü için Damiani beyaz altın ve pırlantalardan oluşan Mimosa yüksek mücevher koleksiyonunu tercih etti.

Britanya-Hintli moda influencerı Rahi Chadda, için Damiani Yüksek Mücevherleri’nden akuamarin ve beyaz pırlantaları bir araya getiren Mimosa kolyesini beyaz altın ve pırlanta Mimosa yüzükleriyle tamamlayarak Cannes Film Festivali’nin ilk gecesindeki unutulmaz kırmızı halı görünümleri arasına adını yazdırdı.

İranlı oyuncu Sadaf Taherian da gecede Damiani yüksek mücevherlerini tercih etti. Taherian, opal ve beyaz pırlantaların süslediği Damiani Mimosa kolyesini Mimosa yüzüğü ve opal ve pırlanta Emozioni D Küpe ile birlikte kullanmayı tercih etti.

CANNES, FRANCE – MAY 14: Rahi Chadda attends “Le Deuxième Acte” (“The Second Act”) Screening & opening ceremony red carpet at the 77th annual Cannes Film Festival at Palais des Festivals on May 14, 2024 in Cannes, France. (Photo by Gisela Schober/Getty Images)