İrem Derici’den şok evlilik açıklaması

İrem Derici, Cem Belevi ile yaz aşkı yaşamış, ocak ayında ilişkiye ikinci bir şans tanımıştı. Derici kendisine yöneltilen evlilik sorusuna “Evlenmeyeceğim. Seda ablam bizim için de evlendi” cevabını verdi.

Ünlü Popçu İrem Derici, önceki gün basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Derici, “Ev ve sahne dışında bir şey yaptığım yok. Cem’le sürekli beraberiz” dedi.

2014-2016 arası radyocu Rıza Esendemir ile evli kalan Derici’ye mayısta 7’nci kez nikah masasına oturmaya hazırlanan Seda Sayan hatırlatıldı.

Ardından “Sizi ne zaman evlendiriyoruz?” sorusu geldi. Şarkıcı, “Evlenmeyeceğim. Seda ablam bizim için de evlendi. Düğün dernekten nefret ediyorum. Sadece sahneye çıkmayı seviyorum, orada para kazanıyorum” dedi.

Evlenenlere altın takmaktan bıktığını ve artık daha ucuz olan gram altın alacağını söyleyen İrem Derici, Seda Sayan’ın meşhur sözlerinden alıntı yaparak “Köpek gibi çalışıp prensesler gibi yaşıyorum” ifadelerini kullandı.

ÇOLUK ÇOCUK İSTEMİYORUM

Derici açıklamasını “Çoluk çocuk istemiyorum. Köpeğime bile zor bakıyorum. 35 yaşındayım. Gezmek istiyorum, görmek istiyorum. Bak Merve (Özbey) ikincisini yapıyor. Ben onlara agu gugu yapıyorum uzaktan, bana yetiyor” sözleriyle noktaladı.