İrem Derici: Özgürlüğümü kıskanıyorlar, alnını karışlarım adamın!

18.11.2023 - Cumartesi 05:22

Son dönemde özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı İrem Derici, 'ev partisi' konseptli bir davet verdi. Bir konserinden sonra bardakları kırdığı için eleştirilen İrem Derici, “Bu parayla alakalı değil, benim özgürlüğümü kıskanıyorlar” diyerek dikkat çeken bir açıklama yaptı.

İrem Derici: Özgürlüğümü kıskanıyorlar, alnını karışlarım adamın

İrem Derici ile kendisinden yedi yaş küçük eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan'ın birlikteliği uzun ömürlü olmamıştı. Aşk oldu pozlar veren ikili, geçtiğimiz eylül ayında ilişkisini noktalamıştı.

36 yaşındaki şarkıcı, "İşler pisleşmeden ve birbirimize hırçınlaşmadan ayrılık kararı aldık. 3-4 konserin ardından sevdiğin adama vakit ayıramıyorsun. Genelde ilişkilerim kavga ve gürültüyle bitiyor. Bu sefer böyle olsun istemedim çünkü Atakan çok değerliydi benim için, hâlâ da öyle" demişti.

 

İrem Derici: Özgürlüğümü kıskanıyorlar, alnını karışlarım adamın

 

ATAKAN'I ÇABUK UNUTTU!

Ünlü popçunun, ayrılıktan kısa bir süre sonra yönetmen ve fotoğrafçı Gökhan Fırat'la aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı. Sevgilisinin kendisine sımsıkı sarıldığı bir kareyi sosyal medya hesabından paylaşan Derici, "Ve özlediğinde hırçınlaşanlar vardır" mesajıyla aşkını ilan etti.

 

İrem Derici: Özgürlüğümü kıskanıyorlar, alnını karışlarım adamın

 

"ORASI KULİSİM, KİME NE?"

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü isim, son olarak Özgür Aras’ın Harbiye’de açtığı yeni kulübü Ev adlı mekânda ‘Ev partisi’ konseptli bir davet verdi.