Geçtiğimiz senelerde resmî İnstagram adresinde story atarak BABAMDAN ÖNCE kitabını yazmaya başladığını takipçilerine duyuran BULUT, CİNE5 TV’ye haber editörü olarak transfer oldu.

İREM BULUT, MALATYA’DAN İSTANBUL CİNE5 TV’YE TRANSFER OLDU !

4 Aralık 2019 yılında edebiyat ve sanat dünyasında ilk çıkış eseri olan BABAMDAN ÖNCE’yi okurlarının beğenisine sundu. İlk reklamını, MÜGE ANLI ile TATLI SERT programının sunucusu,ekranların fenomeni MÜGE ANLI ile yaptığı edindiğimiz bilgiler arasında.

Peki İREM BULUT kimdir ?
25 Kasım 1997 yılında Malatya’da hayata gözlerini açan BULUT, ilk ve ortaöğretim eğitimini tamamlayarak ANADOLU ÜNİVERSİTESİ’nde TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI bölümünü kazanarak lisans eğitimine başladı.Üniversite yıllarında ilk çıkış eseri olan BABAMDAN ÖNCE’yi yazıp edebiyat ve sanat dünyasında çıkış yaptı.Daha ilk eseri,BABAMDAN ÖNCE ile okurlarının beğenisini kazanan BULUT,edinilen bilgilere göre kitabın konusuyla okurlarının gönül telini titretmiş olup kendi hayran kitlesini oluşturdu.

Şu an da CİNE5 TV’ye haber editörü olarak transfer olan İREM BULUT, “Çok mutluyum.İşime de sanata da aşık bir insanım…” sözleriyle mutluluğunu ve işine olan ciddiyetini dile getirdi.