Her Şeye Rağmen filminin NFT’si çıkıyor

28.11.2022 - Pazartesi 08:56

Adana’dan Hollywood’a uzanan gerçek bir yaşam öyküsünü beyazperdeye aktarılan ve 10 Şubat’ta vizyona girmeye hazırlanan Her Şeye Rağmen filminin NFT’si çıkıyor. NFT ve token’lar filmin İngilizce ismi ‘Regardless’ adını taşıyacak.

Başrollerini Erkan Petekkaya ve Sinan Akdeniz’in paylaştığı Her Şeye Rağmen filmi Türkiye’de 10 Şubat’ta vizyona girecek. Türkiye’nin yanı sıra 24 Şubat’ta ise Avrupa ve Latin Amerika başta olmak üzere toplam 50 ülkede vizyona çıkacak olan film için geri sayım başladı. Adana’dan başlayıp, Palma de Mallorca’ya, oradan Hollywood’a kadar uzanan gerçek bir hikayeyi anlatan filmin NFT ve Token’ları Dubai’de özel bir lansmanla sunuldu. ‘Regardless Token’ ve ‘Regardless NFT’ adını taşıyan ve Zeniq tarafında sunulan NFT ve Token’ların tanıtıldığı Dubai Armani Hotel’deki uluslararası organizasyona dünyanın pek çok yerinden 400 davetli katıldı. Filmin yönetmeni Erdal Murat Aktaş, Regardless Token Lansmanında bir konuşma ve sunum yaptı. Dünyada eşine az rastlanan bu uygulamayı bir Türk filminin başarması gecede gurur kaynağı oldu.

Afişleri yayınlandı

Türkiye, Almanya ve İspanya’da çekilen ve 5,2 milyon Euro bütçeye sahip olan filmin afişleri de ilk kez yayınlandı. ‘Yara Kabuk Bağlar Kimlik’ olur sloganı ile sinema izleyici ile buluşacak olan ‘Her Şeye Rağmen’de Erkan Petekkaya ve Sinan Akdeniz’in yanı sıra Meral Perin, Rıza Akın, Aslıhan Malbora, Holger Doelman, Nihan Büyükağaç, Robert Maaser, Ekin Mert Daymaz, Barbara Sotelsek, Vivien Lafleur, Serkan Durmuş, Mirza Sakiç, Christoph Jacobi ve Kaan Maximilianus Kaiser rol alıyor. Filmin etkileyici müziklerinde ünlü müzisyen Fahir Atakoğlu’nun imzası bulunuyor. Birçok insana umut ve cesaret verecek hikayesiyle dikkati çeken film en dibe inmenin veya yıldızlara yükselmenin mümkün olduğu hayatta her zaman soğukkanlılığını koruyarak hedeflere yürümenin önemini anlatacak.

‘Her şeye Rağmen’in biletleri 15 Ocak 2023’te ön satışta olacak.