Polisan Kansai Boya’nın katkılarıyla kadın sorunlarına dikkat çekmek, şiddetin olmadığı, sevgi ve şefkatle kurulu bir dünya için yedi yıldan bu yana gerçekleştirilen “Her Ses Bir Nefes” projesi, “magazinci.com 18.Yıl İnternet Medyası Magazin Oskarları ” ödüllerinde “Yılın En İyi Sosyal sorumluluk Projesi” ödülüne layık görüldü.

“HER SES BİR NEFES”E, “YILIN EN İYİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ” ÖDÜLÜ

Kalamış Wyndham Otel’in ev sahipliğinde 1 Mayıs 2018 Salı akşamı düzenlenen törende,  ödülü, Polisan Kansai Boya Pazarlama & Kanal Strateji Direktörü Dilek Çolakoğlu aldı.

Dilek Çolakoğlu, yaptığı değerlendirmede,  Polisan’ın,  kadınlar ile sıcak bir bağ kuran, hayallerini, zevklerini, tasarım dünyalarını zenginleştiren marka kimliği ile her alanda yanlarında olmayı amaçladığını ve bu paralelde de önemli projelere imza atmayı hedeflediğini belirterek, şunları söyledi:

“Dünyada ve Türkiye’de günümüzde acı bir gerçek olarak kabul edilen ‘kadına şiddet’, toplumsal sorumluluğumuz doğrultusunda dikkat çekmek istediğimiz başlıca konular arasında geliyor. Polisan Kansai Boya olarak bir ülkenin kadınlarının sahip olduğu bireysel özgürlüklerin tüm dünyanın kalkınmasında çok önemli bir rol oynadığını düşünüyor ve bu özgürlüğü engelleyen ‘kadına şiddet’ kavramına olabildiğince dikkat çekmeye özen gösteriyoruz. 7 yıldan bu yana gerçekleştirdiğimiz proje ile birincil hedef kitlemiz olan ‘kadına’ giden yolda bu soruna dikkat çekmeyi başarmış bulunmaktayız.”