Hem Öğrendiler Hem Eğlendiler…

10.02.2024 - Cumartesi 17:22

Gündüz ve akşam olmak üzere iki oturum halinde hazırlanan workshoplarda, molalarda bahçede yanan ateş eşliğinde içeceklerini yudumlayan konuklar hem öğrendiler, hem eğlendiler…

Mondrian Etkinlik kulesinde her katta ayrı etkinlik, ateş başı molalar. Masalar mum ışığı ile dizayn edilmiş ve en güzel müzik vardı. Eğitmenler eşliğinde rarfüm etkinliği. Tuval boyama, Sangria yapımı da gerçekleştirildi.

Irmak Balcı – Naz Ersoy – Dilara Ülgener – Nelly Hiçdurmaz 

Dilan Çakan

Ankara’nın etkinlik kulesinde eşsiz deneyimler…

Mondrian Etkinlik kulesinde geçtiğimiz gün Parfüm Workshop, Seramik Workshop ve 2 çeşit Sangria içeceğinin yapıldığı etkinlik çok güzel geçti diyerek ortak açıklamada bulunan Brandinvest’in kurucusu Naz Ersoy ile proje ortağı Dilan Çakan

Naz Ersoy

“ Masalarımızda mum ışığı, arkadan gelen müzik sesi, molalarda bahçede yanan ateş, eğlence ve eğitim dolu bir günde Ankara’nın etkinlik kulesi olan Mondrian’da buluştuk. Sangria workshop etkinliğinde, Eğitmen Emre Süner içeceğin nasıl yapabileceğini bayanlara aşama aşama uygulamalı anlatırken; Gamze Kartal Parfüm tasarımının heyecan verici evrelerini anlattı.

Gözde Eryaşar – Gamze Kartal – Akın Turan Güneş – Emre Sünter – Buse Koyuncu – Hazan Yaprak

Ayrıca yine ayrı bir katta; Gözde Eryaşar ve Hazan Yaprak konuklara tuval boyama eğitimi verdiler. Brandinvest ve Mondrian etkinlik kulesi iş birliğiyle hazırlanan, değerli eğitmenlerin birçok workshop yaptırdığı deneyim gündüz ve akşam olmak üzere iki ayrı oturum şeklinde gerçekleşmiştir” dediler.

Gamze Kartal

4 Saat İçerisinde Parfüm Eğitimi

Mondrian Etkinlik kulesi kurcusu Gamze Kartal; “Bugün sizlerle imza kokunuzu nasıl oluşturacağınızı öğrenebileceğiniz benzersiz ve unutulmaz bir deneyim sunacağız. Öncelikle esansları koklayarak koku hafızası kazandırmayı öğreteceğiz. Esanslar nasıl doğru koklanır? doğru bilinen yanlışlar nedir?

Bunları da bu eğitimde anlatacağım. Parfüm almaya gittiğimizde bizim burnumuza kahve koklatırlar ve kahve bir süre sonra burnu şoklar. Ya her şey aynı kokar, ya da her şey kahve kokar bu yanlış bir uygulamadır. Doğru olan kısmı ise parfümü sıktığımızda kol içimizi koklamaktır.

Esanslarımızın bazıları saf su, bazıları ise yağlarla açılmıştır. İçlerinde alkol yoktur ve bu nedenle çok çok aşırı kalıcı esanslar değildir. Ama bu gün burada yapacağımız eğitimde 4 saat içerisinde, parfüm üretebileceğiniz esanslarla sizleri tanıştıracağız” şeklinde konuştu.

Dilara Ülgener

Seda Peker – Acelya Boz – Acelya Çakıroğlu – Emre Suner Pırıl Uluğ – Dilan Çakan

Eğlenerek Öğrendiler
Gözde Eryaşar, Gamze Kartal, Demet Özdoğan, Nihan Danacı, Akın Turan Güneş, Buse koyuncu, Hazan Yaprak ve Derya Demirel konuklarını kapıda karşılayarak büyük bir misafirperverlik örneği gösterdiler.

Akın Turan Güneş

Mondrian Etkinlik kulesi ortağı Akın Turan Güneş; “Parfüm workshoplarımızı, koku dünyasını keşfedebileceğiniz ve parfüm sanatı hakkında temel bilgiler edinebileceğiniz eğlenceli ve etkileşimli bir ortam sağlamak için tasarladık. Etkinliğimizde, deneyimli eğitmen Emre Süner ile Sangria'nın tarihini, nasıl hazırlandığını ve hangi malzemelerin kullanıldığını öğrendiler. Ayrıca başka bir grupta gelen konuklarımıza tuval boyama eğitimi de verilmiştir” dedi.

Açelya Çakıroğlu – Seda Peker – Pırıl Uluğ 

Eğitmen Emre Sünter eşliğinde, katılımcılar, etkinlik sırasında Sangria yapmanın püf noktalarını öğrendiler ve kendine özgün tariflerini deneyimleyebildiler. Mum ışığında müzik eşliğinde, ateş başı molalarda büyülü bir dünyada eğitimler sone ererken konuklar Brandinvest ve Mondrian etkinlik kulesinde  organizyonu yapanlara  teşekkürlerini ilettiler.

Aylin Aşkın

Tuğçe Yıldız

Simge Doğan

Sibel Orçan

Pınar Açıkgöz

Özlem Koçak

Açelya Boz

Fatma Özbalçık

Nelly Hiçdurmaz

Irmak Balcı

Gül Ayaz

Gözde Tekeli

Görkem Sabitoğlu Bedir

Buse Koyuncu

Derya Demirel

Demet Özdoğan

Elmas Duraktan

Hazan Yaprak

Nihan Danacı

Akın Turan Güneş – Gamze Kartal

Dilan Çakan

Hazal Öztekin – Havva Aydoğdu

,