Hayat Dostlarla Güzel

22.09.2023 - Cuma 08:15

Beşiktaş JK Kongre Üyesi – TÜSİAV Hizmet Sektörü Platform Başkanı –  iş insanı olarak birçok görevde bulunan Gülşah Saatçi; Ankara, Yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerini doğum gününde en güzel şekilde ağırladı.

GÜLŞAH SAATÇİ

13 Yıllık bir tercüme bürosu bulunan ve aile şirketi olarak gayrimenkul sektöründe de başarılı biri olan Gülşah Saatçi’yi doğum gününde sevenleri ve dostları yalnız bırakmadılar.

ALEV KOÇAK – GÜLŞAH SAATÇİ

Şu anda hayatta yaşadığın her şeyin, bu anın bir amacı var diyerek duygularını dile getiren Gülşah hanım; “Aslında doğum günleri bahane ama yeni yaşıma girdiğim günler bir önceki kutlamalarım-dan biraz daha güzel oluyor. Doğum günlerinde dostluklar pekişiyor. Bazen anı yakalayamıyoruz, önemli olan anıları biriktirip bu dünyada güzel şeyler yapabilmek. Eğlenmek, yemek, gezmek ve yeni dostluklar kurmak için daha çok zamanımız var. Bu gün buraya beni kırmayıp gelen tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, kendimi çok iyi hissediyorum” dedi.

Doğum günü pastasının gelmesi ile dilek tutup mumları üfleyen Gülşah Hanım, orkestra eşliğinde yeni yaşına girmenin mutluluğunu yaşadı. Pastasını kılıçla kesmesinin ardından dostları Gülşah Hanımın yeni yaşını kutladılar.

Gülşah Saatçi’ye yeni yaşında mutluluk ve iş hayatında başarılar diliyoruz…

TUBA – GÜRBÜZ BEKİŞ

SEYHAN SAATÇİ

ERCAN SAATÇİ

GÜLCAN

HAKAN – SİBEL GÜCÜN

SEDEF YÜCE

ERCAN – GÜLŞAH SAATÇİ

FATİH GENÇALP – CEMAL TAPAN – TAHİR KAPLAN

İSMAİL AKTAŞ – SERKAN POLAT

AKIN ATEŞ

TUBA BEKİŞ- ALEV KOÇAK – GÜRBÜZ BEKİŞ

YILDIRAY KAPKAÇ