HASTA HASTA SEYİRCİSİNE KOŞTU

23.08.2018 - Perşembe 08:59

‘On’dan Kalan Şarkılar’ konseptiyle büyük beğeni toplayan ve çıktığı Ege Turnesinde on binlerce kişiyi konser alanlarına taşımayı başaran başarılı popçu Sıla, öncesi ve sonrasıyla Kuşadası Afi Tiyatro'da tam anlamıyla iz bıraktı.

Biletleri günler öncesinden tükenen konser için etkinlik günü organizasyon yetkilileri tarafından satışa sunulan ek kontenjan biletleri de dakikalar içinde tükendi. Etkinlikten saatler önce Amfi Tiyatro kapısında uzun kuyruklar oluşturan Sıla hayranları, bekleyişleri esnasında zaman zaman ünlü popçunun şarkılarını hep bir ağızdan söyleyerek bir anlamda etkinlik öncesi eğlence provası yaptılar.

Bu sahnede olmasam kendimi daha kötü hissederdim...

Yoğunluk sebebiyle yaklaşık yirmi beş dakika gecikmeli başlayan konserde hayranlarını ''Burada olduğunuz için, bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Aslında biraz rahatsızım. Bugün öğrendik ki; dış kulak intihabı olmuşum. Çok mesele etmedim ilk başta. İçimizde bir sorun yok ne varsa dışarıda dedim. Doktorum ''istirahat etsen iyi olur'' dedi. Lakin bu gece için hepinizle haftalar öncesinden sözleştik. Aranızda cep harçlığından tasarruf edip bilet alan kardeşlerimiz var biliyorum. Bu bile benim bu sahnede olmamın gerekliğini özetliyor aslında... Burada bu sahnede olmasam kendimi daha kötü hissederdim inanın. Bu gece ufak-tefek, küçük hatalarım olursa af buyurun olur mu? '' sözleri ile selamlayan Sıla, alanı dolduran binlerce kişi tarafından tezahüratlar eşliğinde dakikalarca alkışlandı.

Etiketler