Rol arkadaşlıkları aşka dönüştüğü iddia edilen Hande Erçel ve Kerem Bürsin kameralara yansıdı. Geceyi birlikte geçiren ikili, sabah ayrı ayrı arabalarla sete giderken görüntülendi...

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Yakayı ele verdiler!

Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Hande Erçel’le aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen Kerem Bürsin önceki gün bir röportaj verdi. Oyuncunun yarım saatlik röportajda 56 kez “falan filan” demesi sosyal medyanın diline düştü. Kerem Bürsin’in videosu paylaşım rekorları kırarken, altı yorumlarla doldu.

FOX TV ekranlarının MF Yapım imzalı dizisi Sen Çal Kapımı’da rol alan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in, uzun bir süredir birliktelik yaşadığı iddia ediliyordu. İkili sürekli haklarında çıkan bu iddiaları yalanlıyorlardı. Çift hakkında bomba bir haber ortaya atıldı…

Hande Erçel, geçtiğimiz haftalarda Beykoz’da bir villaya taşınmıştı. Sürpriz taşınma sonrası Erçel’in rol arkadaşı Kerem Bürsin’den flaş bir hamle geldi.

Bürsin’in Hande Erçel’den uzak kalmamak adına yanına taşındığı öne sürüldü. Geceyi birlikte geçirdikleri iddia edilen ikili, evin önünde basın mensuplarını görünce birlikte görüntü vermemek için yoğun çaba sarf etti ancak kameralardan kaçamadı. Görüntünün paylaşılması sonrası aralarındaki aşk iddiaları daha da güçlenen Erçel ve Bürsin, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.