Hamit Kaya’nın ‘Yüreğimdeki Fırtınalar’ adlı yeni albümü ve şiir kitabının tanıtım gecesine; iş, sanat, cemiyet ve medya dünyasından çok sayıda ismin yanı sıra, sanatçının yakın dostları katıldı.

Hamit Kaya’dan Yüreğimdeki Fırtınalar

Dizi ve sinema oyuncusu, şair ve yorumcu Hamit Kaya’nın ‘Yüreğimdeki Fırtınalar’adlı albüm ve yeni şiir kitabının tanıtımı Raddisson Blue Şişli’de düzenlenen görkemli bir gece ile gerçekleştirildi…
Hamit Kaya'dan Yüreğimdeki Fırtınalar
Sunuculuğunu Sevcihan Tunca ve Esra Sönmezer’in yaptığı tanıtım gecesine birçok sanatçı destek verdi.

Hamit Kaya'dan Yüreğimdeki Fırtınalar

‘YÜREĞİMDEKİ FIRTINALAR’

Hamit Kaya’nın ‘Yüreğimdeki Fırtınalar’ adlı yeni albümü ve şiir kitabının tanıtım gecesine; iş,  sanat, cemiyet ve medya dünyasından çok sayıda ismin yanı sıra, sanatçının yakın dostları katıldı.
Canlı müzik eşliğinde muhteşem bir gece geçiren konuklar, Hamit Kaya’nın muhteşem yorumu ile seslendirdiği kendi şiirleri ile de unutulmaz bir gece yaşadı.

Hamit Kaya'dan Yüreğimdeki Fırtınalar

ÜNLÜLER YALNIZ BIRAKMADI

Geceye katılanlar arasında; Solist Hayfi, sanatçılar Burhan Topal, Şerif Kayran, Reyhan Cansu, Sıla Naz, Halide Göksoy, Gülay Ağdemir, Aysel Doğan, Ümit Aksoy, Güray Adıgül, Kurtlar vadisi oyuncularından Bekir Aslantaş, oyuncu ve fotoğraf sanatçısı Levent Çekiç’te vardı.

Hamit Kaya'dan Yüreğimdeki Fırtınalar
Gecenin organizasyonunu Burhan Zorlu üstlenirken, koordinatörlüğünü basın danışmanı ve menajeri Dilek Yılmaz yaptı. Medya İletişim sorumluluğunu Serkan Candaş, Medya Sponsorluğunu Levent Çekiç, Sahne ses sorumluluğunu ise Fırat Yılmaz yürüttü.
Hamit Kaya'dan Yüreğimdeki Fırtınalar

HAMİT KAYA HAKKINDA

Dizi ve sinema oyuncusu, şair ve yorumcu Hamit Kaya 1966 yılında Elazığ’da doğdu
Kaya, Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirmesine rağmen, küçük yaşlardan itibaren içinde beslediği sanat aşkını yaşatarak Barış Manço Kültür Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde de eğitim gördü…

Hamit Kaya'dan Yüreğimdeki Fırtınalar

Güçlü sesi ve canlandırdığı karakterlere verdiği anlam ile sektörde önemli bir yer edinen oyuncu Hamit Kaya, Aşk bir hayal, Zoraki Başkan, Samanyolu Kalp Hastası Baba, Aile Mahkemesi, 4. Osman, Kırık Kalpler, Tek Türkiye, Arka Sokaklar, Kurtlar Vadisi, Melekler Korusun, Akasya Durağı, Canım Ailem, Hanımeli Sokağı, Ezel, Atatürk’ün Hayatı sinema filminde, Küçük Kadınlar ve daha birçok dizide oyuncu olarak yer aldı