Şimdilerde sunuculuğunu yaptığı programla izleyici karşısına çıkan Hakan Ural'ın annesi de ünlü çıktı. 16 yaşında mankenlik yapmaya başlayan ve bir dönem babası Selçuk Ural'la sorunlar yaşayan Hakan Ural annesi ile gündeme geldi. Hakan Ural'ın Yeşilçam yıldızının oğlu olduğunu ilk kez duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bakın Hakan Ural'ın annesi kimmiş...

Hakan Ural’ın annesi bakın hangi Yeşilçam yıldızı çıktı!

Son zamanlarda ismi gündemde yer alan Hakan Ural’ın yaşamından bilinmeyen kesitleri getireceğiz huzurlarınıza. Birçok insan onu “Sibel Can’ın eski kocası” olarak bilse de daha fazlası var.

Son zamanlarda ismi gündemde yer alan Hakan Ural'ın yaşamından bilinmeyen kesitleri getireceğiz huzurlarınıza. Birçok insan onu "Sibel Can'ın eski kocası" olarak bilse de daha fazlası var.

Hepsinden önce babasının çok ünlü bir şarkıcı olduğundan bahsetmemiz lazım. Yeni nesiller bilmese de Selçuk Ural, bir dönemin özellikle kadınlar tarafından beğenilen yıldızlarından biriydi.

Hepsinden önce babasının çok ünlü bir şarkıcı olduğundan bahsetmemiz lazım. Yeni nesiller bilmese de Selçuk Ural, bir dönemin özellikle kadınlar tarafından beğenilen yıldızlarından biriydi.

Annesinden pek bahsedilmez ama Türkiye’nin en güzel sinema oyuncularından biridir Ceyhan Cem. Fakat Hakan 17 yaşına gelene kadar ne Selçuk Ural’ın ne de Ceyhan Cem’in oğlu olduğu bilinir.

Annesinden pek bahsedilmez ama Türkiye'nin en güzel sinema oyuncularından biridir Ceyhan Cem. Fakat Hakan 17 yaşına gelene kadar ne Selçuk Ural'ın ne de Ceyhan Cem'in oğlu olduğu bilinir.

Çünkü Selçuk Ural ve Ceyhan Cem, uzun süre birlikte olmuş ancak resmi olarak evlenmemiştir. Ceyhan Cem’in iddiasına göre Selçuk Ural kendisinden bir çocuğu olmasını ve evlenmek istediğini söylemiştir. Selçuk Ural ise o esnada modacı Canan Yaka ile evliliğe giden bir ilişki içindedir.

Çünkü Selçuk Ural ve Ceyhan Cem, uzun süre birlikte olmuş ancak resmi olarak evlenmemiştir. Ceyhan Cem'in iddiasına göre Selçuk Ural kendisinden bir çocuğu olmasını ve evlenmek istediğini söylemiştir. Selçuk Ural ise o esnada modacı Canan Yaka ile evliliğe giden bir ilişki içindedir.

.