Yaptıkları paylaşımlar ve söyledikleri ile magazin ve iş dünyasının gündeminden düşmeyen “Hakan Karanfil” bu kez itiraflar ile gündeme geldi Takipçileri ile soru cevap yaparken gelen itiraflar Karanfil’i ise şoke etti. Bir takipçisinin itirafı ise şöyle oldu “Bir alışveriş merkezine düğün alış verişi için gittiğim nişanlımın erkek kardeşi ile emzirme odasında gizlice seviştik” sözlerini duyan Hakan Karanfil ve takipçileri şoke oldu.

Hakan Karanfil’in Takipçisinden Şoke Eden İtiraf!

Hakan Karanfil’i Şaşırtan İtiraf: Hamileyim Fakat Eşim Kısır…
Takipçilerinden gelen itiraflar sonrasında adeta donup kalan Hakan Karanfil, “Benim bünye bu kadırını Kaldırmaz” yanıtıyla sosyal medyada dikkat çekti.

“ÜNLÜ FUTBOLCU EŞİ İLE GRUP SEKS”
Güzellik kariyeri, sahne kariyeri ve iddialı çıkışları ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelen iş insanı Hakan Karanfil , Instagram hesabının hikaye kısmından takipçileriyle dertleşmeyi sürdürüyor. Bir takipçisi Hakan Karanfil’e, Eşim ünlü futbolcu maçı kazandıkları zaman evde sık sık grup seks yapılıyor artık bıktım ne yapmalıyım sorusunu sordu. Bu soru karşısında şoke olan Karanfil, Her evde maç sevinci başkaymış demekki gördünüz mü yanıtını verdi. “KİMSEYE GÜVEN YOK”

 

Güzellik uzmanı Hakan Karanfil, Instagram’dan yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çeken ünlü isimler arasında yer alıyor.