HACER ÖZİL: “TENE DOKUNAN HER KUMAŞ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ VE DEĞERLİ”

01.05.2021 - Cumartesi 08:27

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda koleksiyon çekimi yapan Beyaz Butik, sade modellerinin yanı sıra yeni koleksiyonunda, daha önce kullanılmayan ipek tülleri, İtalyan krepleri, Fransız danteli ve el işlemelerini, taşlı duvak ve saç aksesuarları ile birleştirdi.

Fiyatları 10 bin TL ile 30 bin TL arasında değişen koleksiyon, özellikle kraliyet ailelerinin de tercihi olan ve son dönemde dizi ve filmlerde kullanılan ziberlin ve mikado kumaşlardan özel olarak hazırlandı.

“GELİNLERİN SADELİĞİ SADECE KUMAŞLARDA KALDI”

Koleksiyon çekiminde yer alan ve her detayı ile bire bir ilgilenen Beyaz Butik’in sahibi Hacer Özil; “Gelinlerin sadeliği sadece kumaşlarda kaldı. Kabarık, taşlı ve aksesuarlarla tamamlanmış gelinlikler yeniden ortaya çıktı. Sade koleksiyonumuzun yanı sıra, yeni koleksiyonumuzda iddialı ve göz alıcı detaylara yer verdik. Özellikle, gelin adayları için özel ve anlamlı olan bugünde elbisenin gelinin ruhuyla tamamlanmasını ve o ruhun yadigar olarak da saklanıp yıllar sonra çocuklarına ve torunlarına vintage olarak verilmesini istiyoruz” dedi. haber:murat tamay