Güzel basketbolcu, Survivor'da yarışacak!

20.02.2023 - Pazartesi 12:24

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan fotoğrafçı Tolga Tapin, Fenerbahçe basketbol takımında forma giyen genç basketbolcuve aynı zamanda Survivor 2023 kadrosuna dahil Olan Aysu Keskin ile gerçekleştirdiği Gölevi Resort Sapanca'da ki çekimlerle beğeni topladı.  Son dönemde imza attığı işlerle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren fotoğrafçı Tolga Tapin, Şimdilerde ise survivor yarışmacası Aysu Keskin ile gerçekleştirdiği çekimlerle çok daha beğeni topladı. 

 

Survivor 2023 kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Ilıcalı yaptığı paylaşımla Survivor'a bir basketbolcunun da katıldığını duyurdu.

Basketbolcu Aysu Keskin Survivor 2023 kadrosuna dahil oldu. Acun Ilıcalı'nın açıkladığı başarılı basketbolcu Aysu Keskin hakkında bilgiler Survivor 2023 takipçileri tarafından merak ediliyor.

 

AYSU KESKİN KİMDİR?

Basketbolcu Aysu Keskin 15 Mayıs 1990 yılında İstanbul'da doğmuştur. Daha önce Genç Milli Takım formasını giyen Aysu Keskin, Uludağ Basket Nilüfer BSD takımında forma giyiyor. Aysu'nun boyu 177 cm'dir.

 

AYSU KESKİN'İN OYNADIĞI TAKIMLAR

TED Ankara Kolejliler (K)

Ordu Spor Kulübü

Tosyalı Toyo Osmaniye

Samsun Basketbol İhtisas

Bursa BüyükŞehir Belediyesi Spor Kulübü

Edremit Belediyesi Gürespor Kulübü

Samsun Basketbol İhtisas

İzmit Belediye Spor Kulübü