Geleneksel Gün Medya İftarları'nın bu yıl beşincisi Kastamonu Kuzeykent'te 5 bin kişiden fazla katılımla düzenlendi.

Gün Medya’nın bu yıl beşinci iftarı Kastamonu Kuzeykent’te yapıldı

Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Atlas Global Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Kastamonu Üniversitesi Genel Sekreteri Mehmet Gemalmazoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, Gün Medya Onursal Başkanı Cengiz Aygün, Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Rumi Aygün‘ün katılımı ile gerçekleşen organizasyonda okunan dualar ile iftar yapıldı.

Her yıl düzenlenen Gün Medya İftarları’nın bu yılki beşinci organizasyonu Kastamonu Taşköprü’den sonra Kastamonu Kuzeykent’te gerçekleşti.

5 bin’den fazla kişinin katıldığı organizasyon sonrası Cengiz Aygün ve Celalettin Rumi Aygün’ün annesi merhum Hacı Hayriye Aygün‘ün 52. gün duasını okumak üzere Hazreti Pir Şeyh Şa’ban-ı Veli Camii’ne gidildi.

Okunan mevlit, gün öncesi basılı yayında geniş yer buldu. Yerel gazeteler Kastamonu’ya yardımları ile tanınan Cengiz Aygün’ün annesi Hacı Hayriye Aygün’ün mevlidine için gazetelerde yer verdi.

Okunan dualar sonrası Gün Medya Onursal Başkanı Cengiz Aygün, vatandaşlar ve hemşehirlileri ile sohbet etti.

Gün Medya Ailesi olarak iftar organizasyonumuza destek vererek sponsorluğu üstlenen AtlasGlobal‘e teşekkürlerimizi iletiriz.