Gülşen Antalya’yı Salladı Valizi Kayboldu, Sahneye Günlükleriyle Çıktı

01.05.2018 - Salı 10:17

Ünlü şarkıcı Gülşen, Antalya- Alanya Pegasos Resort Hotel’de gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük bahar festivali ‘Myfest 2018’de sahne aldı. Medorg ev sahipliğinde gerçekleşen festivalde sahneye eşi Ozan Çolakoğlu ile  çıkan Gülşen, şarkıları ve sahne şovuyla yaklaşık 4 bin kişiye unutulmaz anlar yaşattı. Hayli keyifli olduğu görülen Gülşen, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Günlükleriyle Sahneye Çıktı

Son dönemde pahalı sahne kıyafetleriyle sık sık gündeme gelen Gülşen, uçakta valizleri kayboluncu günlük kıyafetleri ve  spor ayakkabılarıyla sahneye çıktı. Ev kıyafetleriyle kendine özel bir kombin yaratan Gülşen ‘Uçaktan inince kıyafetlerim bagajdan çıkmadı. O yüzden evden geldiğim kıyafetlerle sahneye çıkıyorum. Valizinin durumu ise belli değil inşallah gideceğim uçakta vardır. Dönüşte giyip uçaktakilere konser vericem hevesimi alayım en azından, iyiki sahneye uygun giyinmişim yanar döner’ dedi.

 Azur'dan Ayrı Kalmıyorum

Sahneye çıkmadan önce ve şehir dışına çıktığında devamlı kameralardan oğlu Azur'u takip ettiğini belirten Gülşen,' Konserlerden dolayı Azur ile çok görüşememem gibi bir durumum olmuyor çünkü akşam 5 6 gibi evden çıkıyorum uymuş oluyor gece sahneden inincede direk ilk uçakla eve döndüğünü ve onun hala uyumaya devam ediyor. gerçekten çok heyecanlanıyorum anne olarak dedi. o kadar değişik bir duygu ki yaşamayan anlamaz Allah herkese nasip etsin onunla birlikte çok güzel yıllarımız olsun inşallah' dedi.