Kıbrıs Nuh'un Gemisi Otel önceki akşam Günay Restaurant'ta müşterileri için özel bir gece düzenledi. İş ve sanat dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı gecede, İzzet Yıldızhan ve Funda Arar sahneye aldı. İki ünlü sanatçı söylediği şarkılarla Nuh'un Gemisi konuklarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Görkemli Gece

Yeni bir ikili

Gecede ilk önce türkücü İzzet Yıldızhan çıktı. Yıldızhan, konuklar arasında bulunan Seda Sayan’ı sahneye davet etti. Birlikte sahnede Ahmet Kaya’nın unutulmaz şarkısı olan “Öyle Bir Yerdeyim Ki”yi seslendirdiler. Hasta olduğundan dolayı güçlükle şarkı söylediğini söyleyen Sayan, “Grip olduğum için sesim kötü çıkmış olabilir ama Allah’ın verdiği güçle okumayı başardım sanırım” demesi üzerine konuklardan büyük bir alkış aldı Sahne sonrası Seda Sayan ve İzzet Yıldızhan birlikte kameralar karşısına geçti.
İkili, önümüzdeki günlerde sahne projesinde birlikte çalışmaya karar verdiklerini söylediler, şarkıcılar, “Allah nasip ederse 17 Mart’da birlikte sahne alacağız. Gördüğünüz gibi sahne de de çok uyumluyuz. Birlikte başka sürprizlerimiz de olabilir. Birlikte düet de yapabiliriz. Yani bizden her şey çıkar” diye konuştular. Gazetecilerin İzzet Yıldızhan’ın 70 bin TL’lik parfüm aldığı haberleri karşısında Sayan, “Dur koklayım nasılmış bu 70 bin TL’lik parfüm. Mis gibiymiş. Birlikte çalıştığımız sıra İzzet parfümünü bana göre ayarlayacak çünkü benim astımım var. Ama bu koku olursa hiç bir sorun olmaz ama başka bir koku olursa biraz zor sıkar yanıma gelmesi” demesinin ardından Yıldızhan’da “Sen hiç merak etme senin yanına geleceğim sıra hep bu parfümü sıkıp geleceğim” diye yanıt verdi.

Turne heyecanı yaşıyor

İzzet Yıldızhan’dan sonra Nuh’un Gemisi gecesinde ünlü sanatçı Funda Arar sahneye aldı. Kırmızı sırt dekolteli kıyafetle dikkat çeken sanatçı sahnede yaklaşık iki saat kalarak sevilen şarkılarını seslendirdi. Sahne sonrası basın mensuplarının karşısına geçen Funda Arar, turneye çıkacağından bahsetti. Şarkıcı, “Mardin, Batman, Malatya, Gaziantep gibi Anadolu ve Doğu Anadolu şehirlerimizde turneye çıkacağız. Çok heyecanlıyım, ülkemizin her yeriyle buluşacağız” dedi.

“Anne olunca oryanteli bırakacağım”

Geçtiğimiz aylarda 3 yıllık sevgilisi Hasan Dere’yle evlenen Asena geceye tek başına katıldı. Anne olmak istediğini söyleyen ünlü oryantel, “Seneye anne olmak istiyorum. Anne olunca oryanteli bırakıp televizyon programı yapmak istiyorum” dedi.