Görkemli Davet

04.08.2023 - Cuma 07:32

Ünlü İsimler Enerjisa Enerji’nin Görkemli Davetinde Buluştu…

NESLİHAN KOZANOĞLU – JÜLİDE ÖNENGÜT

Enerjisa Enerji öncülüğünde Türkiye’nin ekonomik verimliliğine katkı için kurulan ‘Daha İyi Bir Gelecek’ platformunun lansman etknliğinde Cemiyet, iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri bir araya geldi.

Neslihan Kozanoğlu – Julide Önengüt – Burcu Biricik – Azra Akın – Elçin Sangu – Yunus Özdiken – İrem Helvacıoğlu ve Gizem Karaca

Türkiye’nin öncü enerji şirketi Enerjisa Enerji, gelecek nesiller için Türkiye’de daha iyi, daha temiz ve daha verimli bir geleceğe katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen “Daha İyi Bir Gelecek” platformunun lansmanını Fişekhane’de gerçekleşti.

BANU SAĞNAK

Lansman, Türkiye’nin ekonomik verimliliğine katkı sağlamak amacıyla gelecek nesiller için daha iyi, daha temiz ve daha verimli bir geleceğe ulaşmanın öneminin aktarıldığı bir etkinlik olarak öne çıktı.

BERAT AŞÇIOĞLU

Enerjisa Enerji CEO’su Murat Pınar’ın açılış konuşmasıyla başlayan, platformun detaylarının aktarıldığı, proje sözcüleri ile hayata geçirilen çalışmaların konuşulduğu, gazeteci, yazar ve yayıncı Nilay Örnek moderatörlüğünde gerçekleşen lansmana, iş dünyasından, cemiyet hayatından ve sanat dünyasından birçok tanınmış isim katıldı.

ELÇİN SANGU

Ünlü konuklar, Enerjisa Enerji’nin liderliğinde kurulan “Daha İyi Bir Gelecek” platformunun vizyonunu ve hedeflerini vurgulayan önemli mesajları dinlediler. Etkinlik boyunca, gelecek nesiller, doğal ve kültürel mirasın korunması, iklim ve çevre ile toplumsal cinsiyet eşitliği gibi kritik konularda yapılacak çalışmalar proje sözcülerince detaylı bir şekilde anlatıldı.

ELÇİN AFACAN

Oyuncu Ceyda Düvenci, gezgin Burak Kan (Guru Kafa), Esmiyor Kurucusu Derin Altan ve Masal Anlatıcısı ve Sanat Terapisti Judith Liberman eşliğinde gerçekleşen Nilay Örnek ile Daha İyi Bir Gelecek Nasıl Olur? oturumunda birçok farklı konunun üzerinde duruldu.

EDA ERDOĞAN

Tüm davetlilerden tam not alan etkinlikte Elçin Sangu, Burcu Biricik, Gizem Karaca, İrem Helvacıoğlu, Elçin Afacan, Mert Vidinli, Neslihan Kozanoğlu, Rüya Büyüktetik, Umut Kurt göze çarpan isimler arasındaydı..

Gizem Karaca “Tarım Arazim Yok”

Geçtiğimiz aylarda köy hayatına geçtiğine dair haberler çıkan Karaca, “Tatili bırakıp geldim. Benim ilgi alanım orada bu tarz şeyler. Organik beslenme ve organik tarım yapıyorum ama ufak ufak. Tarım arazim yok ama kendi bahçemde ufak ufak bir şeyler yapıyorum yani.” dedi. İzmir’de yaşantısını sürdüren Gizem Karaca, “Bütün arkadaşlarım orda oluyor şu aylarda. Yönetmenler, yapımcılar, oyuncular… Hep beraber vakit geçiriyoruz zaten genelde. Bol bol denize giriyorum. Sezon başlayacak ve setler de başlayacak. Biz bu anların tadını çıkartıyoruz o yüzden.” diye konuştu.

Yavru Kedi İlgi Odağı Oldu

Davette yanına gelen yavru kedi Karaca’nın da ilgisini çekti. Güzel oyuncu, sevimli kediyi fotoğrafları çekilirken bile kucağından indirmedi.

CAN ÖZ – SELMA ERGEÇ

Selma Ergeç “Dinleniyorum”

Geceye katılan bir diğer isim de Selma Ergeç ve eşi Can Öz’dü. Dinlendiğini dile getiren Ergeç, “Henüz bir şey yok şu an. Çok bir şey yok yani. Dinleniyorum bolca, ders çalışıyorum.” dedi.

Ceyda Düvenci Yanıtlamadı

Geçen haftalarda oyuncu Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliğini bitiren Ceyda Düvenci, boşanma sonrası soluğu tatilde almıştı. Boşanmayı Şakrak’ın istediğini açıklayan Düvenci, önceki gece etkinliğe katılanlar arasındaydı. Ceyda Düvenci, gazetecilerin sorularını yanıtlamak istemediğini söyleyerek içeri girdi.

EMRE YETGİN – BURCU BİRİCİK

Burcu Biricik “Biraz Dinlenmek İstiyorum”

Burcu Biricik ve eşi Emre Yetkin de davete katılanlar arasındalardı. Biricik, “Otel’imiz için neler yapabileceğime bakıyoruz. İşlerimizi ilerletmeye çalışıyoruz. Acelem yok şu an proje için. Yeni bitti zaten. Biraz dinlenmek istiyorum.” dedi.

İrem Helvacıoğlu “Kısmetiyle Gelir Öteki İlişki”

İrem Helvacıoğlu da geceye katılanlardandı. Soruları yanıtlayan Helvacıoğlu, “Tatil yaptım, biraz gezdim çok güzel geçti. Tekrar tatile de gidebilirim, çalışa da bilirim.” dedi. Aşk hayatıyla ilgili de konuşan Helvacıoğlu, “Şu an hiç onları düşünmüyorum. O kadar rahatım ki şu an. Kısmetiyle gelir öteki ilişki.”

FİRUZE GÖZEL

Daha İyi Bir Gelecek Platformu Hakkında

Daha İyi Bir Gelecek Platformu, Enerjisa Enerji öncülüğünde Türkiye’nin ekonomik verimliliğine katkı sağlamak amacıyla kuruldu.

ŞEYDA TERZİOĞLU

Platformu destekleyen ve danışma kurulunda yer alan kurumlar arasında, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Türkiye Ekonomi Araştırmaları Vakfı (TEPAV), TÜBİTAK MAM, İTÜ Enerji Enstitüsü, Sabancı Üniversitesi İklim, Enerji ve Çevre Araştırmaları Merkezi (IICEC) ve Tiyatro Kooperatifleri yer alıyor.

PARİS BIÇAKÇI

Enerjisa Enerji Hakkında

‘Herkes için daha iyi bir gelecek’ vizyonuyla sürdürülebilirlik ve teknolojinin çarpan etkisini kullanarak Türkiye’nin enerji dönüşümüne öncülük eden Enerjisa Enerji, ana iş kolları olan elektrik dağıtım ve perakende satış alanlarında Türkiye’nin yüzde 25’ine hizmet sunuyor.

TÜLAY TÜRKEN

Sektörün en büyük oyuncusu olan Enerjisa Enerji, 14 ilde 10.3 milyon müşteriye ulaşarak 21 milyonu aşkın kullanıcıya elektrik dağıtım hizmeti sağlıyor. Enerjisa Enerji, İşimin Enerjisi markasıyla müşterilerine, yenilenebilir enerji, verimlilik ve yeşil enerji çözümleri sunarken; çoğunluk hissesine sahip olduğu Eşarj ile Türkiye’nin ilk ve en hızlı şarj istasyonu ağını işletiyor.

EKİN OKTAR – MURAT EKEN

Ana sermayedarları Sabancı Holding ve E.ON olan Enerjisa Enerji’nin yüzde 20 hissesi halka açık olup Borsa İstanbul’da işlem görüyor.

RÜYA BÜYÜKTETİK

Etiketler