Gamze Özçelik’ten oğluna teşekkür…

30.03.2023 - Perşembe 21:15

Gamze Özçelik’e Yüksek İnsani Değerler Ödülü verildi

Umuda Koşanlar Derneği çatısı altında ulaştıkları mazlum ailelere, çocuklara ve hayvanlara ihtiyaçları doğrultusunda ayni ve nakdi şekilde yaptıkları yardımlarla ve hayır çalışmalarıyla gündeme gelen dernek başkanı Gamze Özçelik, Üsküdar Üniversitesi tarafından Yüksek İnsani Değerler Ödülü’ne layık görüldü. Düzenlenen törende ödülünü Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’dan alan Gamze Özçelik, törende yaptığı konuşmada “İlk günden bu yana bir kere bile ‘Neden gidiyorsun anne?’ demediği için oğluma teşekkür ediyorum. Hep destek oldu, hiçbir zaman sorun çıkarmadı.” dedi.

Üsküdar Üniversitesi Seçici Kurulu tarafından 24 altın değeri yaşatmak amacıyla kamuoyu tarafından alanında örnek olan kişi ve kurumlara verilen Yüksek İnsani Değerler Ödülleri, 8’inci kez sahiplerini buldu. Umuda Koşanlar Derneği Başkanı Gamze Özçelik de ödül alan isimler arasında yer aldı.

8. Yüksek İnsani Değerler Ödülü, Umuda Koşanlar Derneği çatısı altında ulaştıkları Türkiye, Afrika, Ortadoğu ve Asya’daki mazlum ailelere, çocuklara ve hayvanlara ihtiyaçları doğrultusunda ayni ve nakdi şekilde destek sağlamaları ve Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinde ihtiyaç sahiplerine verdiği desteklerden dolayı Dernek Başkanı Gamze Özçelik’e sunuldu. Gamze Özçelik’in ödülü de Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan tarafından takdim edildi.

Gamze Özçelik: “İnsani değerleri beslediğimizde mucizelere ulaşıyoruz”

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremden dolayı da son 2 aydır ekstra duygusal olduğunu belirten Umuda Koşanlar Derneği Başkanı Gamze Özçelik, “Yüce Allah’ın içimize bahşettiği insani değerleri ne kadar beslersek o kadar mucizelere ve mutluluğa ulaştığımızı keşfettim. Bana fark ettirdiği için şükrediyorum.” dedi.

İlk günden bu yana ‘Neden gidiyorsun anne?’ demedi

Verdiği destek için oğluna da teşekkür eden Gamze Özçelik, “İlk günden bu yana bir kere bile ‘Neden gidiyorsun anne?’ demediği için oğluma teşekkür ediyorum. Hep destek oldu, hiçbir zaman sorun çıkarmadı.” dedi. Özçelik, birlikte çalıştıkları Umuda Koşanlar Derneği’ndeki yol arkadaşlarına ve Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a teşekkür ederek sözlerini noktaladı.