İstanbul’un en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM, Galeries Lafayette ile birlikte yeni sezona dair çok özel bir defileye ev sahipliği yaptı. Defilenin kapanış yürüyüşünü gerçekleştiren Tülin Şahin, Galeries Lafayette’den kendisi için özel seçilen kıyafetleriyle beğeni topladı. Fenerbahçe’li futbolcu Mauricio Isla’nın eşi Gala Caldirola defileyi en ön sıradan izledi.

GALERIES LAFAYETTE’TE GERÇEKLEŞTİRİLEN ÖZEL DEFİLE İLE MODANIN RİTMİ ZİRVEYE TAŞINDI!

Moda tutkunlarını dünyaca ünlü markalarla buluşturan, Istanbul’un gözde alışveriş destinasyonu Galeries Lafayette, yeni sezon defilesi ile sezon trendlerini moda severlerle buluşturdu.

 

Müziklerini Şirin Ediger’in seçtiği, Galeries Lafayette koleksiyonunda yer alan en özel parçalarla gerçekleştirilen defile, izleyenler tarafından büyük beğeniyle takip edildi.

Vogue dergisinin seçimleri ile hazırlanan özel defilesinin sürpriz ismi ise, defilenin kapanış yürüyüşünü gerçekleştiren Tülin Şahin oldu. Galeries Lafayette’den kendisi için özel seçilen kıyafetleriyle defilede boy gösteren Şahin, izleyenlerin de büyük ilgisi ile karşılaştı.