Medyanın göz önündeki patronlarından Fethi Demirkol, CINE5Tv ile fırtınalar estirmeye hazırlanıyor.

FETHİ DEMİRKOL’UN KOD ADI ‘BAŞARI’

Başarılarından söz edilmesinden hoşlanmayan bir işadamı arıyorsanız işte onu gümüş tepside size biz sunuyoruz.

 

Bir süredir medya başkenti İstanbul’da bir hareketlilik göze çarpıyor. Yeniler “Etrafa fazla rezil olmadan nasıl batalım da üzerimizdeki şu medya gömleğinden kurtulalım”ın ince hesaplarını yapadursun biri var ki bir zamanların en çok izlenen televizyonları arasında hatırı sayılır yere sahip bir kanalı yeniden eski günlerine döndürmek için var gücüyle çalışıyor.

O bir medya aşığı. Türkiye’nin okuyupta fanatiği olduğu pek çok kaliteli magazin dergisinin sahibiydi Fethi Demirkol.

Hep kaliteli isimlerle çalıştı. Hep kaliteli ürünleriyle gurur duyan bir patron oldu. Ve en çok kıskanılan isimdi aynı zamanda. Sırası geldi taşlandı, sırası geldi omuzlarda taşındı. Başında olduğu bütün işleri sırası geldiğinde zirvede bırakmasını bildi Demirkol.

İhaneti en çok yaşayan patron olarak geçti kayıtlara. İyilik yaptıkça nankörlüklerini gördü ekmek verdiklerinin.

Yaşadığı her hainlikte sadece sustu. Konuşmadı.

Dışarıda kızılca kıyametlerin koptuğu ve koparıldığı günlerde o çalışma odasında dışarıya baktığı penceresinden hep şöyle seslendi en sessizinden : “İyiliğin, düşüremeyeceği maske yok”

Ve hep daha iyi olacağına inandığı işlere yatırım yaptı. En büyük yatırımı ise insana oldu. Var ettikleriyle övündü, ihanet edenlerle de üzüldü Demirkol.

O şimdi yepyeni projeleriyle medya dünyasında fırtına gibi esmeye hazırlanıyor. Yep yeni yüzlerle çıktığı yolda, bünyesine kattığı star isimlerle başta İstanbul’u ardından ülkesini şaşırtmaya hazırlanıyor.

Moda ve sanat dünyasının olduğu kadar sosyete camiasının da sevip saygı duyduğu isim olan Demirkol, bir süredir sessiz sedasız atılımlar yapıyor.

Bir zamanların en çok izlenenleri arasında hatırı sayılır yeri olan marka bir televizyonla çıktığı yolda birbirinden güzel program ve yayınlara imza atmaya hazırlanıyor.

Her işte olduğu gibi televizyonculukta da başarılı olacağından herkes emin.

Bunu da en çok; verdiği ekmekle toplumda yarattığı nankörleri biliyor  HABER :CEMAL BİLGE