FASHION WEEK TÜRKİYE 2023 1. SEZON DEFİLELERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

29.05.2023 - Pazartesi 07:06

MODA’NIN TİCARİ GÜCÜ , HAZIR GİYİM MARKALARININ ÖNCÜSÜ 7 KITA’NIN EN KAPSAMLI VE EN PRESTİJLİ MODA PLATFORMU FASHION WEEK TÜRKİYE 26 MAYIS 2023 TARİHİNDE AYŞEGÜL ERASLAN ‘ IN BAŞ TASARIMCISI OLDUĞU VE START DEFİLESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ TOPLAM 16 MARKA’NIN KATILIM SAĞLADIĞI ORGANİZASYON DRD OTEL ANA SPONSORLUĞUN DA GERÇEKLEŞTİ. YERLİ VE YABANCI 95 MANKENİN PODYUMDA YER ALDIĞI ORGANİZASYON DA 1200 KONUK AĞIRLANDI. ORGANİZASYONUN AÇILIŞ DEFİLESİ VE BAŞ TASARIMCISI AYŞEGÜL ERASLAN DEFİLESİ İSE 30 PARÇADAN OLUŞAN DEV KOLEKSİYONU İLE OLDUKÇA FAZLA İLGİ GÖRDÜ. TÜM MEDYA ‘NIN DA İLGİSİNİ ÇEKEN AYŞEGÜL ERASLAN OLDUKÇA İDDİALI YENİ BİR KOLEKSİYONA DA BAŞLADIĞINI BELİRTTİ.

DÜNYA ‘ DA BİR İLK OLARAK DA BİR OTEL MARKASI   STAYSO HOTEL KENDİ KOLEKSİYONUNU SERGİLEDİ. EL BECERİSİ İLE OLUŞTURULAN RENKLİ ÜRÜNLER TİŞÖRT KONSEPTİ İLE GÖRÜCÜYE ÇIKARILDI. ÜRÜNLER ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE BİR SERGİDE YER ALACAKLAR VE BAĞIŞ KAMPANYASI İLE GELİRİNİ DEPREMDE MAĞDUR OLAN KİMSESİZ ÇOCUKLARA BAĞIŞLANACAK.

YAPIM VE PRODUKSİYONU  EMRAH KAYİHAN ‘ A AİT OLAN , KOREOGRAFİSİNİ  ASİL ÇAĞIL’IN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ORGANİZASYONA KATILIM SAĞLAYAN MARKALAR  SIRASIYLA AYŞEGÜL ERASLAN , İLAYDA EMİR , TİLLA RESORT WEAR , STAYSO HOTEL , AISHA KIDS , DUYGU NAR , EMİR VANIA , BLESS STUDIO , MY STUDIO , ALTIER AKADEMİ , AYLİN YILMAZ , HK COLLECTION , ZAHRA ZAREPOUR , BARİNA , ELİZA KORN OLARAK YER ALDI.