EYT ile emekli olan ünlü sunucu Özlem Yıldız maaşını açıkladı!

23.11.2023 - Perşembe 07:06
EYT ile emekli olan ünlü sunucu Özlem Yıldız maaşını açıkladı

Özlem Yıldız, EYT ile emekli olduğunu açıkladı. Ünlü isim, 12 bin TL emekli maaşı aldığını ve para biriktirdiğini söyledi.

Özlem Yıldız önceki gün Nişantaşı City’s çıkışı görüntülendi. Ünlü isim, “İndirimleri takip ediyorum. Para kazanan insanlar, indirimi takip eder. İki haftadır yurtdışındaydım. Okullar açılınca döndük. Buraya önce dişçi için geldim sonra cilt bakımımı yaptırdım. Daha çok parayı makyaj ve temizlik ürünlerine yani bakım kremlerine harcıyorum” dedi.

 

EYT ile emekli olan ünlü sunucu Özlem Yıldız maaşını açıkladı

 

Yıldız, “Sizin lüks yaşadığınızı hiç görmedik” diyen muhabirlere şu yanıtı verdi: “EYT’liyim, emekli olduğum için şanslıyım. 12 bin TL emekli maaşı alıyorum. Hiç harcamıyorum, biriktiriyorum. 25 yıllık emeğimin karşılığı... Sadece ilk maaşımla sevdiklerime hediye aldım. Aslında matematik çok belli... Paranın nasıl kazanıldığını oğluma da anlatıyorum. Doğal olarak para harcarken ellerimiz titriyor.” (Sayit DURMAZ)

 

EYT ile emekli olan ünlü sunucu Özlem Yıldız maaşını açıkladı

 

ONLAR DA EMEKLİ OLDU 

'Emeklilikte Yaşa Takılanlar' (EYT) düzenlemesiyle birlikte pek çok vatandaş emeklilik hakkı kazandı. Müziği bıraktığına dair açıklamalarda sık sık gündeme gelen ve daha önce "yarı emekli" olduğunu söyleyen şarkıcı Teoman, kendisine de EYT'nin vurduğunu söyledi. İşte EYT düzenlemesiyle emekli olan ünlüler...

"EYT BANA DA VURDU"

Daha önce "Emeklilik hayatı yaşıyorum" açıklaması yapan ünlü şarkıcı Teoman, kendisine de EYT'nin vurduğunu söylemişti.

 

EYT ile emekli olan ünlü sunucu Özlem Yıldız maaşını açıkladı

 

55 yaşındaki şarkıcı, "Gündelik hayatımı çok aksatmamaya çalışıyorum. Boş boş oturmayı, arkadaşlarımla görüşmeyi ve spor yapmayı çok seviyorum. Serdar Ortaç ve ben, hemen hemen aynı şeyleri söylemeye başladık" demişti.

Şarkıcı sözlerine "Herhalde yaş ile gelen şeyler bunlar. Emeklilik de kötü herhalde ama EYT bana da vurdu" ifadesini kullanmıştı.