Avamel isimli single'ı ile hızlı bir çıkış yakalayan Eylül Öztürk, katıldığı televizyon programında birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

EYLÜL ÖZTÜRK’TEN DOBRA DOBRA AÇIKLAMALAR…

Eşi Kenan Özkan ile birlikte katıldığı ”Tahminim Pekmez” isimli televizyon programında kendisine yöneltilen soruları tüm açık yürekliliği ile yanıtlayan Öztürk, ”Vine hesabımda ilk paylaştığım içerikleri takip edenler, beni ilk etapta çok parası olan ve dünyayı gezen zengin bir züppe zannettiler. Dünyanın bir çok yerinde çektiğim videolar ve paylaştığım içerikler insanlarda böyle bir algı yarattı. Halbuki ben sadece özel bir jette çalışan fakir ama şanslı bir hostestim.” sözleri ile kariyerinin ve macerasının bu şekilde başladığını dile getirdi.


Evlilik kararını eşimin ayakkabılarımın bağcıklarını bağladığı an aldım…

Evlilik kararını eşinin çözülen ayakkabı bağcıklarını bağlaması ile aldığını söyleyen Öztürk, birlikteliklerinin sadakat ve güven temelleri üzerine kurulduğunu, en kısa zamanda çocuk sahibi olmak istediklerini ifade etti. Ailesinin mevcut durum karşısındaki tutumunu merak konusu olduğunu hatırlatan program moderatörlerine, ”eşimin anne-babası ile geçtiğimiz günlerde bir video çektik. Videodan sonra kayın pederimin telefonları kilitlenmiş. Kızım bu ne melen bir şeymiş diyor kayın pederim. Bir kaç video daha çeksek Türkiye’nin en yaşlı sosyal medya fenomeni haline gelebilir. Düşünmüyor değiliz.” esprisi ile yanıt veren genç şarkıcı, stüdyoda kahkaha tufanı estirdi.

Kerimcan Durmaz’a Koşulsuz Destek…

Moderatör Ufuk Ağca’nın ”Kerimcan Durmaz’da sosyal medya ile hayatımıza girdi. Onu başarılı buluyor musun?” sorusuna. ”Kesinlikle evet” diyerek yanıt veren Eylül Öztürk, ”Sosyal medya değişik dinamikler içeren bir yayın aracı. Farklı insanlar daha kolay fark edilip, ivme kazanabiliyor. Kerimcan’da Farklı olduğu için başarılı. Onu eleştirenleri çokta anlamıyorum. Ne yapması gerekiyor? Ağzınla kuş mu tutması gerekiyor? Hepimiz farklı olduğumuz için beğeniliyor, takip ediliyor ve talep görüyoruz.” diyerek Durmaz’a koşulsuz desteğini dile getirdi.