“EVLİLİK FUARI’NDA CHLOE LOUGNAN ORTAÇ RÜZGARI ESTİ”

05.02.2019 - Salı 11:59

Ünlü koreograf Asil Çağıl’ın koreografisi ile başta Chloe Lougnan Ortaç olmak üzere, Zeliha Çal, Sanem Balcı, Gamze Balım, Seviye İkbal Tulgar, Asya Öztürk,Müge İskender, Simge Ünal, Meltem Keklik, Adelya Yurasli, Özge Nur Ücel, Elif Tokgöz, Buse Orcan, Melissa Aslan, Tetiana Khoreva gibi birbirinden güzel modeller White House by Özge Yılmaz özel koleksiyonu ile  podyumda dikkatleri üzerine çekti.

 

Defienin açılış ve finalinde giydiği gelinliklerle adeta kuğuya benzeyen ünlü manken Chloe Lougnan Ortaç izleyenlerden büyük alkış aldı.

https://www.youtube.com/watch?v=2ZP5NTbH_ww

“SWAROVSK’Lİ TAŞLI GELİNLİKLER ÖN PLANDA”

Beyaz gelinliğe alternatif olarak çok cesur gelinlik model ve renklerin görüldüğü birbirinden ışıltılı, swarovski ve kristal taşlarla bezenmiş özel koleksiyonun yanı sıra, kumsal ve kır düğünü yapacak gelin adayları için salaş, helen tarzı ve yine ışıltılarla süslenmiş ipek kumaştan etek tarzı modeller ön plana çıktı.

 

“2019 TRANSPARAN YILI”

2019 gelinlik modelleri arasında özellikle transparan trendlerin ön plana çıkacağını belirten White House by Özge Yılmaz, “2019 yılının ilkbahar/yaz kreasyonlarında geometrik desenler ve 3 boyutlu çiçeklerle karşımıza çıkan gelinlikler, sonbahara doğru yerini uzun, gösterişli duvaklar ve abartılı gelinliklere bırakacak. 2019 gelinlik modelleri arasında özellikle transparan gelinlik trendlerini görmeye hazır olabilirsiniz.
Derin V yakaların, ince ip askıların, transparan bedenlerin, ten görünümlü kumaşların yer aldığı modeller 2019 yılına damga vuracak” dedi.