Eskişehir'in alışveriş ve yaşam merkezi Espark AVM, 11. yılını pop müziğin yıldız ismi Sinan Akçıl ile kutladı.

ESKİŞEHİR ESPARK’TA SİNAN AKÇIL FIRTINASI ESTİ

Banu Noyan organizasyonuyla Eskişehirlilerle buluşan Sinan Akçıl, en sevilen şarkılarını Eskişehir ve çevre illerden gelen binlerce hayranlarıyla birlikte seslendirdi.
irgin
Sadece sesi ve şarkılarıyla değil, ünlü isimlere verdiği bestelerle de müzik dünyasında çok ayrı bir yere sahip olan hit şarkıların yazarı Sinan Akçıl, Eskişehir’de büyük bir coşkuyla karşılandı.
Konser alanını hınca hınç dolduran hayranları ünlü sanatçıyı görebilmek için birbirleriyle yarıştı.
Sinan Akçıl, sadece kendi şarkılarıyla değil, arabeskten, karadeniz ezgilerine kadar geniş bir repertuvarla Eskişehirlilere büyük bir coşku yaşattı.
Ünlü sanatçı, geçtiğimiz haftalarda futbolcu Arda Turan tarafından burnu kurulan yakın dostu Berkay’a da bir kez daha destek verdi.
Berkay’a verdiği ‘Ey Aşk’ ve ‘Yaz’ şarkılarını seslendiren Akçıl, “Acımazsızca bir saldırı yaşayan dostum Berkay’a gitsin bütün alkışlar…” deyince salonda büyük alkış koptu.
Sinan Akçıl sahnede “Barcelona ile Eskişehir arasında maç yapıyorum, Barcelona’yı 5-0 yeniyorum. Bu nasıl güzel bir oyun” deyince binlerce kişinin ‘Es es es’ tezahüratlarıyla yer yerinden oynadı.
Sinan Akçıl, Mustafa Ceceli ile düet yaptığı ve kısa sürede çok beğenilen ‘Anlarsın’ isimli şarkısını da Eskişehirliler için seslendirdi.
Hayranları konserin sonunda Sinan Akçıl’ın sahneden inmesine için vermedi. Büyük sevgi gösterisi karşısında hayranlarını kırmayan sanatçı, programı yarım saat daha uzattı.
Espark Alışveriş Merkezi Müdürü Berkay Damgacı, konser sonunda Sinan Akçıl’a çiçek takdim ederek, 11. yıl kutlamalarında yaşanan coşku nedeniyle teşekkür etti. HABER:EMİNE GİRGİN , ESKİŞEHİR