ERKEK MODASINDA KİŞİSELLEŞTİRMEYE CEMİYET HAYATI BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ!

05.03.2020 - Perşembe 07:55

RAMSEY’in yeni nesil kişiye özel dikim hizmeti Made to Measure, ilham veren bir etkinlik ile iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü simalarıyla buluştu.

Conrad İstanbul Bosphorus’ta düzenlenen “Inspired Luxe” kapsamında RAMSEY Made to Measure Talks’ta ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin ve EzraTuba markasının kurucularından tasarımcı Ezra Çetin yükselen kişiselleştirme trendinin ekonomi ve moda dünyasına yansımalarını, inovasyonun markalar açısından yarattığı değeri davetlilerle paylaştı.

 

RAMSEY’in inovatif ürün geliştirme kabiliyeti, el işçiliğini teknoloji dinamikleriyle birleştirme becerisi, nitelikli üretim know how’ı ile tasarımcılar Ezra ile Tuba’nın kumaş kalıp, aksesuar seçimleriyle şekillenen “Personalize RAMSEY by EzraTuba” koleksiyonunun da davetlilerin beğenisine sunulduğu etkinliğin konukları arasında Erdal-Belkıs Aksoy, Sedef Orman, Müge Tezman Sırmabıyık, İnci Gazioğlu, Serap Tibuk, Arzu Kunt, Selma Ongun, Elif Dağdeviren, Dr. Yasemin Yakut, Recep Geydağ, Nazan Cihan, Meral & Fikret Çalışıcı, Meral & Ural İkizler, Feza Fırat, Betül Şahin gibi cemiyet hayatının önde gelen isimleri yer aldı.