Kendisini klarneti ile tanıdığımız Uluslararası Klarnet Festivali 2.Sİ Eren KOR, günden güne yeni projelere imza atarak sanat dünyasına isminden oldukça söz ettirmeyi başarıyor.

Eren KOR – Mektup Filmi ( 2018 )

Kendisini klarneti ile tanıdığımız Uluslararası Klarnet Festivali 2.Sİ Eren KOR, günden güne yeni projelere imza atarak sanat dünyasına isminden oldukça söz ettirmeyi başarıyor. Kimi zaman sesi ile, kimi zaman müziği ile kimi zaman ise oyunculuğu ile gündemde olan Eren KOR; Yazıp/Yönettiği ve Başrol Oyunculuğu’nu da üstlendiği, geçtiğimiz günlerde vizyona giren ” Mektup ” adını verdikleri filmin konusu ile yine dikkatleri üzerine çekti… Rollerini, Eren KOR, Leman ARSLAN, Yılmaz KOR ve Duygu ERMİŞ’in paylaştığı; Çocuk işçileri konu alan film, çocukların yerinin iş değil okul olduğu mesajını vermek istiyor. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yayına aldıklarıını söyleyen Eren KOR ile yaptığımız Röportaj’da filmini şöyle anlatıyor:
” Mektup filmi, uzun zamandır çekmek için hayalini kurduğum bir filmdi. Gerçek hayatın hemen hemen tamamını yansıtmaya çalıştığım bu filmde, hepimizin yakından şahit olduğu çocuk işçileri anlatmak istedik. Günden güne sayıları çoğalan çocuk işçilere dur demek aslında hepimizin bir görevidir. Çocuklarımızın yeri kesinlikle ve kesinlikle Okul’dur. Hiçbir çocuk çalıştırılamaz. “
Sözleriyle filmini özetleyen Eren KOR’a bizde başarılarının devamını diliyoruz.
Mektup Filmi, Hiçbir ticari ve maddi faaliyet içermemektedir.