Sektörün başarılı markalarından biri olan markanın yaratıcısı genç ve başarılı iş kadını Emsal Doğan, İstanbul’un yanı sıra yurt genelinde açtığı şubelerle çok daha fazla kişiye ulaşmaya devam ediyor. Danışanlarına Avrupa'daki son teknolojik cihazlar ve tekniklerle hizmet veren Emsal Doğan  27. şubesini Bodrum Yalıkavak'da açtı. 

Emsal Doğan 27. şubesini Bodrum’da açtı

 
Sektörün başarılı markalarından biri olan markanın yaratıcısı genç ve başarılı iş kadını Emsal Doğan, İstanbul’un yanı sıra yurt genelinde açtığı şubelerle çok daha fazla kişiye ulaşmaya devam ediyor. Danışanlarına Avrupa’daki son teknolojik cihazlar ve tekniklerle hizmet veren Emsal Doğan  27. şubesini Bodrum Yalıkavak’da açtı. 
Başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde Franchising çalışmalarına ağırlık veren Emsal Doğan’ın adını taşıyan yeni merkez Merve Dönmezyatırımıyla Bodrum Yalıkavak’da şık bir davetle açıldı. Emsal Doğan ve ekibinin yanı sıra Bodrum’un tanınmış isimleri de açılışta hazır bulundular. İş, cemiyet, spor, siyaset ve sanat dünyasından çok ünlü isimlere makyaj ve güzellik hizmeti ve danışmanlığı yapan Emsal Doğan “Her geçen gün hem ekibimizi hemde hizmet ağımızı genişletiyoruz.
Çeşitli illerden de yatırımcılarla iş ağımızı çoğaltırken çağın getirdiği bakımlı ve güzel insan imajını en üst seviyeye taşımaya çalışıyoruz. Alanında eğitimli ve tecrübeli ekiplerle bugün 27. şubemiz hizmete girdi” dedi.
Bodrum Yalıkavak’da hizmet verecek salonun sahibi Merve Dönmez’de hem bireysel hemde kurumsal hizmetlerle Bodrum ve çevresine hizmet vermek için en seçkin markayı tercih ettiklerini söyledi.