Uzun Süredir Sibel Can ile bir dargın bir barışık birliktelik yaşayan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün çapkınlıkları ile magazin gündeminden düşmeyen oğlu Emir Sarıgül hakkında ortaya atılan şok iddia magazin dünyasını karıştıdı.

Emir Sarıgül, Sibel Can’ı Darp mı Etti?

YouTube’da yayınlanan “Al Sana Haber” programında Seyhan Soylu’nun magazin dünyasına bomba gibi düşen iddialarına göre; Emir Sarıgül uzatmalı aşkı Sibel Can ile evde şiddetli bir kavgaya tutuştu ve onu darp ettiği iddia edildi.

Soylu iddiasını şu ifadelerle dile getirdi “Sibel Can kıskançlıktan dolayı sinir nöbeti geçiriyor; elinde ne varsa fırlatıyor o ara Sibel’in kafası yarılıyor… Bu bir aşk kavgası… Sibel evde ne varsa fırlatmış kafasına. Bugün Sibel Can onu bıraksa; Sibel Can’a duygusal bir bağ besleyen Azerbaycanlı bir işadamı var. O adamla daha önceden de bulunduğu ortamda danslar etmişti. Ben Buket Aydın’ın yerinde olsam bu ilişkinin arasına girmezdim.”

Bu konuyu araştıracağını dile getiren Erol Köse’ye “Kesin Erolcuğum” yanıtını veren Seyhan Soylu’ya karşılık Köse, “Emir Bey’in çeşitli öfke nöbetlerini biliyorum, duyuyorum… Git-geller yaşıyor” yanıtını verdi.