Dünyaca ünlü İsveçli model Elsa Hosk da son zamanların plaj modası ip bikini sevenler kervanına katıldı.

Elsa Hosk da modaya uydu

Sevgilisine üstsüz poz verdİ

İsveçli model Elsa Hosk (33) yerleştiği Los Angeles sahillerini stüdyo gibi kullanıyor. Örgü kova şapka ve ip detaylı bikini modasına uyan model, aynı zamanda gelecek sonbaharın gözdesi olmaya aday Bottega Veneta tasarımı peluş çantanın tanıtımını yaptı. Hosk, geçen yıl anne olmuştu.

Bu yılın şubat ayında ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan model Elsa Hosk, sevgilisi Tom Daily ile birlikte gittiği plajda bir süre üstsüz gezdi.

2 / 21

HAFTA SONU KEYFİ

2021 yılının şubat ayı ortalarında Tuulikki Joan adını verdikleri bir kız bebek sahibi olan Elsa Hosk ile Tom Daily, hafta sonunu Santa Monica’da plajda geçirdi. Birlikte denize giren Hosk ile Daily, zaman zaman da romantik anlar yaşadI

SEVGİLİSİ ÇEKTİ

Gün içinde Hosk, sosyal medya takipçileri için sevgilisi Daly’nin cep telefonuna poz verdi. 33 yaşındaki model bunlardan birinde sadece bir kot pantolon giyip üstsüz bir şekilde poz verdi.

BEŞ AYDA ESKİ FORMUNA KAVUŞTU

Adını Victoria’s Secret modeli olarak duyuran Elsa Hosk’un birçok diğer meslektaşı gibi doğum yaptıktan kısa bir süre sonra tekrar eski formuna kavuşması da dikkatlerden kaçmadı. Hosk, son zamanlarda yaptığı tek egzersizin kahve dükkanına gitmek olduğunu anlatmıştı. Bu şekilde de Hosk’un genleri açısından şanslı olduğu ortaya çıkmıştı.