ELİF İNCİ ARAS CEMİYET HAYATINDA KENDİSİNE YER EDİNMEK İSTİYOR

02.08.2020 - Pazar 18:10

SOSYETİK GÜZELLER PR ŞİRKETLERİNİN CEBİNİ DOLDURUYOR

Bilindiği üzere reklam yapmak için tanıtımlarını yapacak olan mağaza, restaurant, inşaat lansmanları, dünyaca ünlü markalar, güzellik merkezleri, gibi bir çok kuruluş açılışlarında cemiyet hayatının ünlü isimlerinin açılışlarına gelmeleri için çeşitli PR şirketleri ile anlaşıyorlar. Bu sayede firmalar davetlerine katılan isimler sayesinde magazin ve cemiyet sayfalarında geniş yer buluyorlar. Aslında bu sosyetik isimleri o açılışlara PR şirketleri ikili diyalogları sayesinde davet ediyorlar. Her PR şirketinin listesinde popülerliğine göre bir çok sosyetik isimler yer almakta.

50 BİN İLE 100 BİN TL ARASI PARA KAZANIYORLAR

Bu davetlere katılan sosyetiklere karşılık PR Şirketleri firmalardan hatırı sayılır bir para kazanıyorlar. Davete katılacak isimlerin popülerliğine göre 50 bin ve 100 bin TL arası para kazanan bu PR Şirketlerinde son günlerde ilginç bir dedikodu dolaşmaya başladı.

ELİF İNCİ ARAS CEMİYET HAYATINDA KENDİSİNE YER EDİNMEK İSTİYOR

İddialara göre cemiyet hayatında kendine yer edinmek isteyen Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Barış Baran Aras'ın Eşi Elif İnci Aras, son günlerde bir çok PR şirketine, kendi ismini de yapacakları açılışlara davet edilecek sosyetikler arasına yazmaları için haber yollamış.

DAVETLERE KATILMAK İÇİN PR ŞİRKETLERİNE PARA MI TEKLİF ETTİ?

Duyduğuma göre; Elif İnci Aras'ın magazin ve cemiyet hayatında popülerliği olmadığı için hiç bir PR Şirketi yaptıkları büyük davet açılışlarına kendisini davet etmek istemiyorlarmış.

Sadece ufak tefek açılışlara katılan Elif Hanım gözünü büyük davetlerde dikmiş olacak ki, büyük açılışların davetliler listesine girmek için hatırı sayılı para bile vermeyi kabul ettiği iddia edildi.

SOSYETİK GÜZELLERİN DİLİNE DÜŞTÜ

Elif Hanım, yakın dostlarına bu davetlere katılmak istedigini ve kendisine bir yol göstermelerini rica ediyormuş, Bu dedikodu o kadar yayılmış ki, bir çok sosyetik güzelin "Bari bizim gitmediğimiz davetlere keşke Elif Hanım'ı davet etseler..." diye konuşmaları aralarında gülüşmelere neden oluyormuş.

PES ARTIK DEDİRTTİ!