İngiltere’nin popüler izdivaç programı olan Love Island'a katılmaya hazırlanan Ekin-Su Cu¨lcu¨loğlu ünlü futbolcu Jack Grealish'in dikkatini çekti. Futbolcu, güzel oyuncunun paylaşımlarını beğeni yağmuruna tuttu.

Ekin Su Cülcüloğlu’na Jack Grealish’den yakın markaj! 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ta yıldızı parlayan güzel oyuncu Ekin-Su Cu¨lcu¨logˆlu iddialı bir karar verdi.

Oyuncu, 6 Haziran’da “Love Island” (Aşk Adası) adlı flört yarışmasına katılacak.

6 Haziran Pazartesi günü program başladığında villaya ayak basacak olan Ekin-Su Cu¨lcu¨logˆlu’nun erotik anlarıyla gündeme gelen programda ne yapacağı merak edilirken ünlü futbolcudan bomba bir hamle geldi.

Manchester City’de forma giyen futbolcu Jack Grealish, oyuncu Ekin-Su Cu¨lcu¨logˆlu’nu haberlerin ardından güzel oyuncuyu yakın takibe aldı.

Grealihs, şimdilerde İngiltere’de yayınlanan “Love Island” (Aşk Adası) adlı yarışma programına dahil olmaya hazırlanan Cülcüloğlu’nun Instagram paylaşımlarını beğenerek, yakayı ele verdi.

Oyuncuya yakın bir kaynak, Daily Mail’e, “Ekin çok dikkatli. Daha önce birçok ünlü hayranı oldu ama Jack’in resimlerini beğendiğini görmekten oldukça mutlu oldu. Çok yakışıklı bir adam!” açıklamasını yapmıştı.

Ekin Su Cülcüloğlu kimdir? Ekin Su Cülcüloğlu kaç yaşında, nereli? Ekin Su Cülcüloğlu dizileri ve filmleri…

Kuzey Yıldızı İİk Aşk dizisinde Işıl karakterini canlandıran Ekin Su Cülcüloğlu hayatıyla dikkat çekiyor. Ekin Su Cülcüloğlu kimdir? sorusunun yanıtı bu kapsamda merak ediliyor. 6 Haziran tarihinde “Love Island” (Aşk Adası) adlı flört yarışmasına katılacak olan Ekin Su Cülcüloğlu hayatı hakkında detayları sizler için derledik. Ekin Su Cülcüloğlu kaç yaşında, nereli? Ekin Su Cülcüloğlu dizileri ve filmleri…

Ekin Su Cülcüloğlu kimdir, sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Magazin gündeminin araştırılan isimlerinden biri olan Ekin Su Cülcüloğlu kaç yaşında, nereli? İşte, Ekin Su Cülcüloğlu dizileri ve filmleri…

EKİN SU CÜLCÜLOĞLU KİMDİR?

1996 Ankara doğumlu Ekin Su Cülcüloğlu, Bilkent Üniversitesi, Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksek Okulu, Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü mezunudur. Daha önce Ekin Su Cülcüloğlu, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde rol almıştı. Daily Mail’in haberine göre, 6 Haziran’da ise İngiltere’de başlayacak olan “Love Island” (Aşk Adası) adlı flört yarışmasına dahil olacak.