Edis, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda biletleri günler öncesinde tükenen ve üst üste 3 gece süren konser serisini tamamladı. Şarkıları, dansları, izleyiciyle yaptığı sohbetleri ve unutulmaz sahne koreografisiyle izleyenlerine unutulmaz bir 3 gün yaşatan Edis hayranlarından zor ayrıldı.

Edis Harbiye’de 15 bin kişiyle tek yürek oldu

Türk Pop Müziği’nin yıldızı Edis, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda üç gün üst üste verdiği, Globe Live ve Hypers organizasyonuyla düzenlenen konserlerini tamamladı. Biletleri günler öncesinde tükenen ve yoğun istek üzerine 3 güne çıkarılan konsere gelenler ilk dakikalardan itibaren konseri coşkuyla izledi. 3 gün boyunca Edis’i izleyenler arasında; Emircan İğrek, Çağla Şıkel, Zeynep Bastık, Zuhal Topal, Oğulcan Engin, Tolga Sezgin, Sedef İybar, Berrak Tüzünataç, Pelin Karahan gibi isimler yer aldı.

Dijital efektlerin, ışık ve dans gösterilerine eşlik ettiği unutulmaz şovda Edis’in her şarkısına özel tasarlanan kreatif bir dekor ve dijital ekran görsel bir şölen yaşattı. Konserlerinde seyircisiyle zaman zaman sohbet eden Edis, “Burada sizinle olmayı çok seviyorum. İki saat boyunca her şeyi unutuyoruz. Hepimizin üzgün zamanları var ama her zaman inandığım tek bir şey var: müziğin birleştirici gücü” diyerek hayranlarına seslendi.haber: murat tamay