Eda Zamanpur'dan 3 gün boyunca canlı performans

22.03.2024 - Cuma 14:48

Eda Zamanpur, 3 gün boyunca ÇETUR ÇELEBİ fuar alanındaki canlı performansı ile ziyaretçilere teknoloji ile görsel sanatların uyumunu sergiledi.

ÇETUR MOTOSİKLET GENEL MÜDÜRÜ Hakkı Azim; “Türkiye geçtiğimiz iki yılda Avrupa motosiklet pazarında en fazla büyüme gösteren ülkelerden biri oldu. Bizim de 2024 yılı için önceliğimiz Türkiye pazarı olacak. Türkiye'de 2023 yılında yaklaşık 1 milyon adet motosiklet satışı gerçekleşti. Bu yıl için beklentimiz ise pazarın yüzde 20 seviyelerinde büyümesi. Çetur Çelebi olarak en az pazar kadar büyümeyi hedefliyoruz. Ayrıca Aksaray’da 10.000 m2’lik bir alanda inşaatı devam eden, yıllık 60.000 adet üretim kapasitesine sahip Türkiye’deki Rutec yerli üretim fabrikamızı Mayıs 2024'te faaliyete geçireceğiz.” dedi.

Akıllı teknoloji ile donatılmış, LED ön far ve LCD gösterge paneli ile sürüş konforunu maksimum seviyeye taşıyan GOE, LG hücreli bataryası ile kolay şarjın yanında, her bireyin taşıyabileceği ağırlığa sahip olma özelliği ile de dikkat çekiyor. Bosch marka elektrikli motoru sayesinde, karbon ayak izini azaltmaya yardımcı olan GOE, sessiz  sürüşü sayesinde şehir trafiğinde konfor yaratıyor. Her anlamda bütçe dostu olan GOE, ekstra bir bakım gerektirmiyor.

Rutec markası yeni modelleri ile her bireyin bütçesine uygun seçeneklere sahip araçlar sunmaktadır. Daha önceki yıllarda ticari araç modelleri ile piyasaya giren Rutec, bu yıl ürün gamını geliştirerek bireysel kullanıma uygun klasik ve spor modellerini satışa sunmaktadır.

%100 elektrikli motosiklet markası GOE ve benzinli motosiklet markası RUTEC hakkında daha detaylı bilgi almak için www.goemobility.com ve www.rutec.com.tr web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.