41 yaşındaki sosyetik isim Eda Taşpınar, önceki akşam gizemli erkek arkadaşıyla Bebek'te görüntülenince çareyi koşarak mekanı terk etmekte buldu. Gizemli erkek arkadaşı ise bu durum karşısında şaşkına döndü.

Eda Taşpınar gizemli arkadaşıyla görüntülenince panik oldu

Yazın en çok konuşulan ünlülerinden olan ve bronz tenden vazgeçmeyen Eda Taşpınar, geçtiğimiz akşam Bebek’te yer alan ünlü bir mekandaydı. Sosyetik güzelin adını sır gibi sakladığı ve sürekli ‘Arkadaşım’ dediği gizemli kişi de kendisine eşlik etti. Basın mensuplarının beklediğini öğrenen 41 yaşındaki Taşpınar, çareyi mekandan koşarak çıkmakta buldu. Gizemli arkadaşı ise şaşkınlıkla sosyetik güzeli izledi.

Taşpınar’dan hemen sonra mekandan çıkan erkek arkadaşı, sosyetik güzelin özel şoförlü aracına geçti. Soruları yanıtsız bırakan Eda Taşpınar, arkadaşı ile gözlerden kayboldu.

 

NE OLMUŞTU?
Eda Taşpınar, geçtiğimiz aylarda yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilen Yunanistanlı arkadaşı ile Bebek’te görüntülenmişti. Bebek Otel’den çıktığı sırada gazetecileri fark eden Taşpınar, beyefendiye durumu kısaca anlattıktan sonra ters yöne yönelmiş ve muhabirleri atlatmaya çalışmıştı.

Taşpınar, ‘Yanınızdaki beyefendi kim?’ sorusunu, “Bir yabancı arkadaşım, Türkiye’yi gezdiriyorum. Bir ilişki durumu yok” şeklinde yanıt verse de 100 metre ileride Yunanistanlı beyefendi ile yeniden bir araya gelmişti.

Sosyetik güzel, sonraki günlerde de aynı kişiyle Emirgan’ın kuytu mekanlarından birisinde kahvaltı yaparken objektiflere yansımıştı. Kendilerini görüntüleyen basın mensuplarını fark etmelerine rağmen tepki vermeyen ikili, kahvaltı yapmaya devam etmişti.

Tüm bunların ardından Taşpınar, geçtiğimiz günlerde gizemli erkek arkadaşıyla Rumelihisarı’nda yürüyüş yaparken objektiflere yansımıştı. Sabah sporu yaptığını belirten sosyetik güzel, erkek arkadaşının sorulması üzerine, “Arkadaşım olur kendisi” diyerek, hızla uzaklaşmıştı.