Ece Vahapoğlu Yoga Hocası Oldu! “İş’te Yoga” ile bir ilke daha imza atıyor!

25.09.2018 - Salı 16:42

Ece Vahapoğlu, aldığı eğitim ve sertifikalara bir yenisini daha ekledi. Evlendikten sonra yoga eğitmeni olan Ece Vahapoğlu; yeni projesi “İş’te Yoga” kapsamında kan dolaşımını artıran hareketler, ağrıları rahatlatan egzersizler, duruş bozukluğunu düzelten hareketler, nefese odaklanarak zihni boşaltarak dinlenme egzersizleri ile konsantrasyon ve odaklanma sağlayan uygulamalar yaptırıyor.

Yoga ile verimlilik artıyor!

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı HİS Federasyonu belgeli wellness ve yoga eğitmeni Ece Vahapoğlu, “Evlendikten sonra anne olmayı da düşündüğüm için çok boyutlu faydaları olan yogaya yönelip, bu alanda da profesyonelleşmek istedim. Hamile ve çocuk yogası konularında bir yandan uzmanlaşırken İş’te Yoga projemiz ile de iş hayatında verimliliğin artmasına destek oluyorum. Yoga ile çalışanların stresi azalırken odaklanması artıyor. Masa başı çalışanların sırt ve boyun ağrıları hafifliyor. Hem fiziksel, hem zihinsel sağlık iyileşiyor.

Yoga ve nefesle hem kan dolaşımını artıran hareketler, hem duruş bozukluklarını düzelten egzersizler, hem de nefese odaklanarak zihnin boşalmasına destek oluyorum. 15 dakikadan 90 dakikaya kadar çeşitlendirerek iş yerlerinde de yoga yaptırıyorum.” diyerek yeni projesine dikkat çekti.