ece erken

ECE ERKEN’İN EŞİ ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU’NUN KATLEDİLDİĞİ VAHŞİ OLAYDA FLAŞ GELİŞME

Beşiktaş Spor Kulübü eski yöneticisi, sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, ortağı olduğu mekanda uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi.

ece erken
Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun cinayetiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan şüpheliler adliyeye sevk edildi.

EKİPLER HAREKETE GEÇTİ

İstanbul Emniyeti İstihbarat Şube Müdürlüğü ile Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, zanlıları yakalamak için harekete geçti.

ece erken

Saatlik araç kiralayan ve günübirlik evlerde kalan şüphelilerin, ilk etapta Beylikdüzü’ne kaçtığı, polisin burayı öğrenmesi üzerine adresi hızlıca terk edip başka bir eve gittiği belirlendi. Kadir Yasak ile Ali Yasak’ın da aralarında olduğu 9 kişi, 19 adrese eş zamanlı baskınlarla yakalandı.

SECCAD YEŞİL İLE SERKAN DAKMAN ARANIYOR

Seccad Yeşil ile Serkan Dakman’ı yakalamak için de sürek avı başlatıldığı öğrenildi. Gözaltına alınan isimler ilgili ise sıcak bir gelişme yaşandı. Gelen son dakika haberine göre; şüpheliler adliyeye sevk edildi. 11 şüphelinin hakkında ek gözaltı kararı alınması bekleniyor.