Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses neden 15 yıl küs kaldı?

06.01.2021 - Çarşamba 06:51

Nedenini kimse anlamadı yıllarca

Ünlü isimler arasında dargınlıklar yaşanır, sonra hiç ummadığımız anda güzel haberler alırız. Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses arasında yıllardır devam eden küslük de kafamızı en çok kurcalayan dargınlıklardan biriydi. Nedenini kimse anlamadı yıllarca. Ebru Yaşar'ın en büyük hit'lerinden 'Seni Anan Benim İçin Doğurmuş'un mimarı İbrahim Tatlıses'le küsmüş olması üzücü ve anlaşılmazdı. Neyse ki bu dargınlık sona ermiş.

 

İnsan sevdiğine kırılır

Ebru Yaşar, İbrahim Tatlıses'in programına konuk olduktan sonra eski patronuyla ilgili şunları söylemiş: "Yıllar sonra küslüğümüze son verdik. Çok duygusal bir program oldu. Biz 5 sene çalışıp 15 sene küs kalan bir patron-sanatçı ilişkisi yaşadık. Ama o küskünlüğe son verdik." Ne güzel bunları duymak. Daha önce katıldığı bir programda Yaşar, Tatlıses için "İnsan sevdiğine kırılır. Neden küstüğümüzü ben de bilmiyorum" diye bir yorum yapmıştı.

 

Demek ki sevgileri gerçekmiş

Görünen o ki zaman en iyi ilaç. Bunu bir kez daha hatırladık. Ebru Yaşar'ın müzik dünyasındaki kalıcılığını sağlayan büyük hit'i 'Seni Anan Benim İçin Doğurmuş'tu. Ebru Yaşar o dönemler İbrahim Tatlıses'in plak şirketindeydi. Ve şarkı bir anda milyonların kalbini fethetmişti. Ortada böyle bir başarı varken zaman içinde nedenini hiç anlamadığımız bir şekilde ikili arasında ipler koptu. Patron-sanatçı gerginliği olsa gerek diye düşünüyoruz. Her iş hayatında böyle kırgınlıklar yaşanıyor ne yazık ki. İkili küs olduklarında bile hiçbir zaman kötü konuşmadılar birbirleri hakkında. Demek ki aralarındaki sevgi gerçekmiş. Neden küs kaldıklarını bilmiyoruz, öğrenmemize de gerek yok şu saatten sonra. Çıkan sonuç aynı ama: Zaman her şeyin ilacı...