Ebru Şancı Öztürk’ün estetiksiz hali ortaya çıktı! Görenler inanamadı

5 yıl aradan sonra YouTube platformunda izleyicisinin karşısına çıkan Kısmetse Olur, Aşkın Gücü formatıyla yayınlanıyor.

Ebru Şancı Öztürk 6

Öykü Serter’in sunduğu programı yeni sezonda Ebru Şancı Öztürk’ün sunacağı yönündeki iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü. Kısmetse Olur’un yeni sunucusu Ebru Şancı Öztürk’ün estetiksiz hali ortaya çıktı. Ünlü ismin eski halini görenler inanamadı.

YouTube’da yeniden “Kısmetse Olur Aşkın Gücü” formatıyla izleyicisinin karşısına çıkan programın yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Programın en başından beri sunuculuğunu üstlenen Öykü Serter ile yollarının ayrıldığı haberi sosyal medyayı salladı.

Serter yerine ise sunucu olarak Ebru Şancı Öztürk’ün getirildiği konuşuluyor. Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programından ayrılan Ebru Şancı’nın yeni sezonda Kısmetse Olur’la izleyicisinin karşısına çıkması bekleniyor.

Ebru Şancı Öztürk 6

Sivri dili ve eğlenceli yorumlarıyla bilinen Şancı’nın yıllar önce çekilmiş olduğu bir kare sosyal medya gündem oldu. Ebru Şancı Öztürk’ün estetiksiz halini görenler gözlerine inanamadı.

estetk

Ebru Şancı Öztürk’ün o karesine sosyal medyada; ‘Sanat eseri resmen’, ‘Önceki hali daha güzel’, ‘Burun estetik, dudaklar dolgu’ gibi yorumlar yapıldı.