DÜNYANIN İLK ONLİNE GÜZELLİK YARIŞMASINDA 2 TÜRK JÜRİ MİSS QUARANTİNE 2020

11.05.2020 - Pazartesi 11:32

Kosova’nın en çok izlenen kanalı RTV21 den canlı yayınlanan yarışmanın yapımcısı İlır Gecci  yarışmayla ilgili şunları söyledi ‘Miss Quarantine 2020 güzellik yarışmasında dünyanın çeşitli ülkelerinden  online elemelerden geçerek seçilen 30 yarışmacı finalde yarıştı. Dünyada corona virüsle mücadele ettiğimiz bu dönemde biraz da  hayatımıza güzellik katmak istedik ve bu online yarışmayı düzenledik.’dedi.

Yarışmacıları online  değerlendiren jüride Türkiye’den Best model mankenler kraliçesi Tuğçe Sarıkaya ve ünlü iç mimar Ahmet Güneş’in de olduğu 30 seçkin  jüri adayları ince eleyip sık dokuyarak seçtiler.

Tuğçe Sarıkaya yarışmayla ilgili duygularını şöyle ifade etti’ dünyayı saran covid19 virüsü nedeniyle online yapılan bu yarışmada  jüri olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum’ dedi. Ünlü iç mimar Ahmet Güneş’te, ‘corona virüsle mücadele ettiğimiz bu dönemde hepimiz anladık ki hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.Yeni bir dünya alt yapısı oluşacak.Bugün güzellik yarışmalarının da online yapıldığı gibi’ dedi. Dünyada barış ve güzelliği temsil etmek amacıyla düzenlenen yarışmada Türkiye’den Melisa Aydınalp Miss Social media güzeli seçildi.