Doğukan Manço ölümden döndü

Doğukan Manço ölümden döndü

Rahmetli sanatçı Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço yediği düğün yemeğinden zehirlendi. Hastanede tedavi altına alınan Manço vücudunun alerjik reaksiyon gösterdiğini ve müdahale edilmediği takdirde nefessiz kalıp ölümle sonuçlanabilecek bir olay yaşadığını söyledi.


MustafaBarisDurak Medya’da yer alan habere göre Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço ölümden döndü. Katıldığı bir düğünde yediği düğün yemeği yüzünden hastaneye kaldırılan Manço’nun durumun iyi olduğu öğrenildi.Yediği yemeğin alerjik reaksiyon gösterdiğini söyleyen Manço ” Bu seferde yırtık. Patlıcana anafilaktik şok seviyesinde alerjim var . Yani müdahale edilmezse solunum yolum tıkanıncaya kadar ağır reaksiyonlar veriyor vücudum. Bu hayatımda 3. kez geliyor başıma. Bir düğünde karanlıkta gelen yemeği gözüm seçemeyince bu başıma geldi. Erken müdahale edilmeseydi çok kötü sonuçlar olabilirdi. Şuan iyiyim ” dedi.

Midesi yıkandıktan sonra serum ve ilaç tedavisi ile hastanede müşahade altına alınan Doğukan Manço doktorların gözetiminde bir gün hastanede kalacak.