Doğan Çelik 15 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye hediye etti.

19.02.2021 - Cuma 20:27

. Büyükçekmece belediye başkanı Hasan akgün’ün de katıldığı tören ile engelli vatandaşlara tekerlekli sandalyeleri teslim edildi. Doğan Çelik tarafından hediye edilen tekerlekli sandalye sayesinde 15 vatandaşımız rahatça ihtiyaçlarını görebilecek gezebilecek.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün İşadamı Doğan ÇELİK’e plaket takdimi

Büyükçekmece Atatürk kültür Merkezi’nde yapılan teslim töreninde konuşan işadamı doğan Çelik”Bunlar bizim vicdani görevimizdirİhtiyacı olan vatandaşlarımıza yardımcı olmak insani vazifemiz ve boynumuzun borçu dur”Dedi. Törende konuşan belediye başkanı doktor Hasan akgün”İşadamı Doğan Çelik kardeşime yaptığı bu hayırlı işlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Hayırsever İşadamı Doğan ÇELİK

Sağ olsun kendisi her konuda bize destek oluyor sosyal faaliyetlerimize sponsor oluyor ihtiyaç sahiplerine el uzatıyor. Büyük Avrasya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Çelik kardeşim gibi insanların sayısının arttırılması gerektiğine inanıyorum. Bugün burada bu tekerlekli Sandalyeler Sayesinde 15 kardeşimiz rahat edecek rahatça ihtiyaçlarını görebilecek.” Dedi. Belediye başkanı doktor Hasan akgün tarafından büyük Avrasya Holding yönetim kurulu başkanı doğan Çelik’e plaket takdim edildi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün İşadamı Doğan ÇELİK’e plaket takdimi