Genç moda tasarımcısı ve yazarı olarak tanıdığımız 22 yaşındaki güzel Dilara Kırmıt moda dünyasının 6.yıl meslek hayatında bu yıl FashionTV tarafından gerçekleştiren Modanın Enleri Ödül töreninde "Yılın En İyi Moda Blogger"ı ödülüne layık görülmüştü.

Dilara KIRMIT Başarısına Başarı Katıyor!

Dilara KIRMIT Bununla sınırlı kalmayıp ilk profosyonel çekimini Ünlü Fotoğrafçı Nurettin Yıldırım‘n objektif karşısına gecti.Şimdilerde ise Aralık ayında vizyona girecek olan sinema filminin Yapımcısı Ali Ertem Yönetmeni Battal Karslıoğlu ve Başrolleri ünlü oyunculardan oluşan Ergün Demir,Ahu Sungut,Açelya Elmas gibi bir çok ünlünün yer aldığı psikolojik gerilim filmi “ZERK”kadrosuna dahil oldu.

ilk deneyimini sinema filminde gerçekleştiren Dilara Kırmıt “Ufakta olsa güzel bir deneyim oldu benim için devamı geleceğine inanıyorum güzel projeler var sette atmosfer harikaydı çok güzel ve özel insanlar tanıdım ve gerçekten kocaman bir aile sıcaklığı vardı .

kamera arkasında büyük bir emek var yönetmenimiz Battal Karslıoğlu en ince ayrıntısına kadar ilgileniyor Yapımcımız aynı zamanda oyuncusu Ali Ertem bey de aynı şekilde umarım hepimiz için güzel bir sonuç olacaktır.Hep birlikte görecegiz” dedi.Genç yazara başarılar diliyoruz.