SON DAKİKA HABERLER

Dilan Polat'ın kabusu bitmedi

29.05.2024 - Çarşamba 13:09

Eşi Engin Polat'la birlikte kara para aklamaktan tutuklanan sosyal medya fenomeni Dilan Polat’ın en az 3 ay Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesine yatırılması gerektiğine karar verilmişti. Polat'ın kabusu hastanede de bitmedi. Fenomenin annesini 116 parçaya, anneannesini altı parçaya ayıran Rabia Çataklı'la aynı serviste kaldığı ortaya çıktı

Dilan Polat'ın kabusu bitmedi, o caniyle aynı serviste: Annesini 116 parçaya ayırmıştı!

Eşi Engin Polat'la birlikte kara para aklamaktan tutuklanan sosyal medya fenomeni Dilan Polat’ın Adli Tıp Kurulu raporu Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na ulaşmış, Polat'ın en az 3 ay Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesine yatırılması gerektiğine karar verilmişti.

Galatasaray taraftarıyla ilgili şaşırtan iddia: Derbide localarını mı sattılar?

8 W P C Kqu W X Uy3 O2 B M0 Z4 Q

KORKUDAN HEDİYE BİLE VERDİ

Dilan Polat’ın hastanede annesini 116 parçaya, anneannesini altı parçaya ayıran Rabia Çataklı'la aynı serviste kaldığı ortaya çıktı. Emrullah Erdinc, Polat’ın korkudan eşofmanını Çataklı’ya hediye ettiği belirtti. Korkutuğu için uyuyamayan Polat cezaevi yönetimine dilekçe verdi.

 

 

Baltali Caninin Fotografi Ortaya Cikti Kanimiz Dondu 1692249872 546 X750

RABİA ÇATAKLI OLAYI NEYDİ?

2023 Ağustos ayında Devrek ilçesi Çaydeğirmeni beldesindeki evde meydana geldi. Rabia Çataklı (31), uyudukları sırada annesi Şeyda Çataklı (56) ve anneannesi Medine Küçükkaya’ya (77) bıçakla saldırdı. Çataklı annesini ve anneannesini bıçakla öldürdükten sonra cesetleri parçalamaya başladı, kestiği parçalardan bazılarını camdan dışarı attı.Evden yükselen ezan ve tekbir seslerini duyarak tedirgin olan komşular durumu jandarmaya bildirdi. Eve gelen ekipler, kapıyı kırarak içeri girebildi.Ekipler kan gölüne dönen evin içinde Rabia Çataklı’yı çıplak vaziyette elinde bıçakla yakaladı. Rabia Çataklı gözaltına alınırken, Şeyda Çataklı ve Medine Küçükkaya otopsi yapılmak üzere Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Evin camının kırık olduğu, ceset parçalarının yanı sıra mutfak malzemelerinin de dışarı atıldığı görüldü.